محمدرضا حسینی در فهرست نهایی قلعه نویی

محمدرضا حسینی با پایان مصدومیت همراه با سایر اعضای تیم سپاهان به اهواز سفر کرد.

محمدرضا حسینی در فهرست نهایی قلعه نویی

مصدومیت محمدرضا حسینی در اردوی ترکیه به نظر نمی رسید، خیلی جدی باشد ولی این بازیکن به همین دلیل دو هفته ابتدایی لیگ را از دست داده است.

قرار بود با نظر پزشکان و با استراحتی کوتاه، شماره 10 فصل جدید سپاهان که جایگزین مهرداد محمدی شده، به میادین بازگردد ولی در نهایت پس از مشورت با پزشکان متخصص تصمیم بر این شد تا حسینی زانوی خود را به دست جراحان بسپارد.

عمل جراحی سبب شد تا غیبت ستاره نقل و انتقالات لیگ نوزدهم، در دو بازی ابتدایی برابر شاهین بوشهر و ماشین سازی حتمی باشد و ابهاماتی در خصوص حضور او مقابل فولادخوزستان به وجود بیاید.

با تمام این تفاسیر و علیرغم اینکه گفته می شد، حسینی با مصدومیتی طولانی مدت مواجه شده است، با صلاحدید پزشکان و امیرقلعه نویی این بازیکن به اهواز سفر کرده تا در صورت نیاز حتی در ترکیب تیم نیز قرار بگیرد.

سپاهان در دو بازی گذشته نمایش خوبی ارائه داده و با کسب 6 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد؛ همین موضوع می تواند دلیلی برعدم ریسک سرمربی سپاهان در استفاده از حسینی باشد و به احتمال فراوان قلعه نویی از او در دیدار روز آینده برابر فولادخوزستان استفاده نخواهد کرد.

محمد محبی، علی قربانی، سجاد شهباززاده و رضا میرزایی چهار بازیکن هم پست حسینی هستند که در بازی روز آینده شانس بسیار بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی دارند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها