چینی: به دنبال مالک پیشین ملوان و شریکش هستم

مربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندر انزلی مدعی شد که مالک پیشین این باشگاه، قصد نابودی ملوان را داشت.

چینی: به دنبال مالک پیشین ملوان و شریکش هستم

علی چینی  درباره حضورش در باشگاه ملوان بندر انزلی و مطالباتش از محسن میرآبی، مالک پیشین این باشگاه اظهار داشت: آنها یک میلیون و 105 هزار تومان بابت هزینه تأیید پزشکی بازیکنان از من گرفتند و من به دنبال آنها هستم تا پولم را بگیرم. بالأخره یک روز آنها را پیدا می‌کنم و حقم را می‌گیرم.

به بازیکنان چک سرقتی دادند

وی با اشاره به پیشنهاد هدایت ملوان تصریح کرد: پس از برکناری لطیفی، سه بار به من پیشنهاد سرمربیگری دادند که نپذیرفتم. میرآبی به من گفت به خاطر اینکه بچه محل هستیم سرمربی تیم شو، اما گفتم دور زدن رفیق خط قرمز من است. پس از اینکه تیرشان به سنگ خورد، سمت سرمربیگری را به منهاجی پیشنهاد کردند و او این مسئولیت را پذیرفت. به بازیکنان هم چک سرقتی دادند. صحبت‌هایی مبنی بر شرط‌بندی مطرح بود که با هیاهوی من و لطیفی، مسئولان به خود آمدند و ملوان را از میرآبی گرفتند.

میرآبی کمر به نابودی ملوان بسته بود

مربی پیشین ملوان بندر انزلی با انتقاد شدید از مالک پیشین این باشگاه خاطرنشان کرد: او کمر به نابودی ملوان و بازی با احساسات مردم فهیم انزلی بسته بود. فکر می‌کردند می‌توانستند ملوان را به سرنوشت پاس و راه‌آهن دچار کنند، اما مسئولان دست این افراد را خواندند و آنها را برکنار کردند. الان هم به دنبال میرآبی و شریکش مبین درخشانی هستم تا حقم را بگیرم. حد برخی یک میلیارد تومان است و با این مبلغ شرافت خود را می‌فروشند، برخی هم با یک میلیون و 105 هزار تومان.

امثال میرآبی برای فوتبال سم بودند که خدا را شکر طرد شدند

چینی در پاسخ به این پرسش که چرا مطالباتش را از میرآبی پیگیری نمی‌کند، گفت: وقتی با او تماس می‌گیرم، پاسخم را نمی‌دهد. پدرم می‌گفت یک نخ سیگار، بوی ادکلنی شش میلیون تومانی را خراب می‌کند. امثال میرآبی برای فوتبال سم بودند که خدا را شکر اهالی فوتبال از اتفاقات ملوان خبردار شدند و آنها را طرد کردند. می‌گویند که او پیش‌تر فوتبال بازی می‌کرده، اما در فوتبال هم عددی نبوده است.

مالک باشگاه به سرمربی خط می‌داد که چه بازیکنی را وارد بازی کند

وی با اشاره به مشکلات مالی باشگاه ملوان عنوان کرد: وقتی کسی به عنوان سرمایه‌گذار وارد باشگاهی می‌شود، باید پول داشته باشد که میرآبی نداشت. او چند بازیکن را وارد تیم کرد که قاطعانه آنها را رد کردیم. بازیکنان باکیفیت لیگ یکی را جذب کردیم که بسیاری از آنها به خاطر بدقولی میرآبی از تیم جدا شدند، اما منهاجی زیر بار اقدامات آقایان رفت. مالک باشگاه در بازی با فجر سپاسی به سرمربی تیم خط می‌داد که چه کسی را وارد بازی کند.

ما را به یک پلاژ مسافرتی بردند

مربی پیشین ملوان بندر انزلی با بیان اینکه غیبت او و لطیفی در ملوان و افشاگری‌های این دو نفر به باشگاه کمک کرد، خاطرنشان کرد: همین پاکی ما باعث شده که الان مستأجر باشیم و اگر قرار بود ناپاک باشیم، بهترین جای تهران خانه داشتیم. وقتی در تهران با ما قرارداد بستند، گفتند که در انزلی خانه دارند، اما زمانی که وارد این شهر شدیم، ما را به یک پلاژ مسافرتی که مسافرانی از همه جای ایران در آن ساکن بودند، منتقل کردند.

ملوان بیش از افراد به پول نیاز دارد

وی اظهار داشت: خودشان می‌دانند چه بازیکنانی در حد تیم نیستند. ما زینال خیری را جذب کردیم که برای 25 میلیون تومان به سپیدرود رفت! بازیکنانی مانند سهیل رحمانی و مسعود حق‌جو را هم جذب کردیم که پولی نگرفتند و رفتند. ملوان، عشق و زندگی مردم انزلی است و امیدوارم به روزهای اوج خود بازگردد. امیدوارم سرمایه‌گذاری حقیقی برای ملوان پیدا شود و تیم را نجات دهد. ملوان بیش از اینکه به اشخاص نیازمند باشد، به پول نیاز دارد تا کارش را در آسایش پیش ببرد.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها