تاریخ در دیدار پرسپولیس مقابل پارس جنوبی تکرار می‌شود؟

در دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم، قرار است رادوشوویچ در درون دروازه سرخ‌ها قرار بگیرد.

تاریخ در دیدار پرسپولیس مقابل پارس جنوبی تکرار می‌شود؟

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در چارچوب هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران باید به مصاف پارس جنوبی برود. در این مسابقه، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در مقابل پارس جنوبی محروم است و سرخپوشان در درون دروازه از حضور رادوشوویچ بهره می‌برند. البته این در حالی است که این دروازه‌بان کروات فصل قبل آمار جالبی را در درون دروازه سرخ‌ها به نمایش گذاشت و رکورد جالب بی شکستی را از خود درون دوازه پرسپولیس به ثبت رساند.

نکته دیگر این است که این در شرایطی است که رادو فصل قبل هم در دیدار افتتاحیه در برابر پدیده درون دروازه سرخ‌ها ایستاد و در نهایت پرسپولیس در پایان فصل قهرمانی در جام حذفی و لیگ برتر را به دست آورد و حالا پرسپولیسی‌ها امیدوار هستند این بار هم پا قدم این دروازه‌بان کروات برای شان خوب باشد و استارت پرقدرتی را از همین بازی اول برای دفاع از عنوان قهرمانی شان داشته باشند.

جونیور جای احمدزاده را می‌گیرد؟

خبر دیگر اینکه با تعریف‌هایی که کالدرون از خرید برزیلی خود (جونیور براندائو) کرده، به نظر می‌رسد جایگاه او در پرسپولیس ثابت خواهد بود و در این شرایط باید دید او جای کدام سرخپوش را خواهد گرفت.

 

اگر پرسپولیس با ۲ مهاجم بازی کند، حضور علی علیپور و جونیور قطعی است و در این صورت هافبک‌های پرسپولیس برای حضور در ترکیب اصلی باید رقابت کنند که به نظر می‌رسد در این صورت، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، مهدی ترابی و احمدنوراللهی هافبک‌های تیم هستند.

 

البته اگر کالدرون سیستم دیگری را در نظر بگیرد، جونیور جای فرشاد احمدزاده را خواهد گرفت و او هم جزء بازیکنانی است که برای ثابت بازی کردن کار سختی را پیش رو دارد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها