یحیی، به تماس‌های پرسپولیس پاسخ نمی‌دهد/ تنها تا ‌آخر هفته منتظر یحیی می‌مانیم!

آخرین مهلت پرسپولیس به یحیی گل محمدی.

یحیی، به تماس‌های پرسپولیس پاسخ نمی‌دهد/ تنها تا ‌آخر هفته منتظر یحیی می‌مانیم!

باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا جلسه‌ای را با سرمربی مستعفی این تیم ترتیب دهد؛ جلسه‌ای که هنوز برگزار نشده و گفته می‌شود آقای سرمربی به تماس‌ها پاسخ نمی‌دهد.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار پایانی نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه شهدای مس به مصاف شاگردان ساکت الهامی رفت و در پایان با تساوی یک بر یک متوقف شد.

سرخپوشان با این تساوی ۳۰ امتیازی شدند و بعد از استقلال تهران و سپاهان اصفهان در رده سوم جدول رده‌بندی قرار گرفت تا این تیم بعد از ۶ سال نیم فصل را در جایگاه اول یا دوم لیگ تمام نکند. آخرین بار پرسپولیس در پایان نیم‌فصل لیگ پانزدهم، اول یا دوم نشده بود.

به دنبال نتایج پرسپولیس و بعد از این تساوی، یحیی گل‌محمدی، سرمربی این تیم در نشست خبری به صورت شفاهی از سمت خود کناره‌گیری کرد و به اصطلاح دست باشگاه را برای انتخاب سرمربی جدید باز گذاشت اما باشگاه پرسپولیس اندکی بعد با استعفای او مخالفت کرد.

پیگیری‌ها حاکی از آن است که مدیران باشگاه پرسپولیس بعد از استعفای گل‌محمدی در چندین نوبت تلاش کردند تا با او صحبت کنند اما این مربی تلفن خود را از دسترس خارج کرده است و پاسخگو نیست!

گفته می‌شود مدیریت باشگاه پرسپولیس به دلیل تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر و حضور تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا و همچنین با هدف از دست ندادن زمان، با صدور ضرب‌الاجلی، تنها تا ‌آخر هفته منتظر یحیی مانده و با اتمام این ضرب‌الاجل برای جانشینی گل‌محمدی اقدام خواهد کرد.

منبع: ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها