لئوناردو: نیمار؟ هیچ پیشرفتی در مذاکرات‌مان با بارسلونا صورت نگرفته است

مدیرورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اعتراف کرد که روند مذاکرات این باشگاه و بارسلونا برای برگرداندن نیمار به نوکمپ پیشرفت چندانی نداشته است.

لئوناردو: نیمار؟ هیچ پیشرفتی در مذاکرات‌مان با بارسلونا صورت نگرفته است

لئوناردو آرائوخو گزارش رسانه‌های اسپانیایی درباره عدم تغییر وضعیت مذاکرات دو باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و بارسلونا برای انتقال نیمار به نوکمپ را تأیید کرد.

لئوناردو در گفت‌و‌گو با رادیو مونت‌کارلو در پاسخ به اینکه آیا نیمار به بازگشت به بارسلونا نزدیک‌تر شده است، اظهار داشت: آینده نیمار؟ تمام دنیا از وضعیت او مطلع هستند. با این حال هیچ پیشرفتی در روند مذاکرات صورت نگرفته است.

اخیراً نشریه پاریسین فرانسه مدعی شده است که نیمار هنوز از مصدومیتی که قبل از رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا به آن دچار شد رهایی نیافته است و به همین دلیل هم از شرکت در تمرینات پاری‌سن‌ژرمن خودداری می‌کند.

لئوناردو اما با رد این موضوع گفت: این خبرها صحت ندارند. نیمار ریکاوری‌اش را کامل کرده و مشکلاتی که داشت، برطرف شده است. همه چیز خیلی ساده و روشن است. وضعیت نیمار از سوی یک تیم پزشکی متبحر و بهترین جراحان دنیا تحت نظر بود. مصدومیت متاتارسال او کاملاً درمان شده است و فعلاً دارد برنامه آماده‌سازی شخصی‌اش را ادامه می‌دهد. نیمار هنوز بازیکن پاری‌سن‌ژرمن است و باید برای بازگشت به زمین بازی آماده باشد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها