گل محمدی خطاب به نکونام؛ تو آدم بیخودی هستی!

بعد از صحبت‌هایی که جواد نکونام هفته قبل انجام داد و از یک مربی حرف زد که بازیکن می‌خرد، اما اشک تمساح می‌ریزد (اشاره به یحیی گل‌محمدی) حالا سرمربی پرسپولیس جوابی عجیب داده و ادعا کرده آن‌هایی که چنین حرف‌هایی می‌زنند، آدم بیخودی هستند!

گل محمدی خطاب به نکونام؛ تو آدم بیخودی هستی!

 

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان گفت: بازی حساسی به لحاظ جدولی با صنعت نفت آبادان داریم. نفتی‌ها نیز انصافاً جوان‌ها و باتجربه‌های خوبی دارند و با انگیزه بالا کار می‌کنند.

سال گذشته شرایطی داشتند که عبدالله ویسی این تیم را در لیگ برتر حفظ کرد که کارشان کمتر از قهرمانی نبود. ویسی به شکل معجزه‌آسایی این تیم را در لیگ برتر نگه داشت و کار بسیار بزرگی انجام داد.

ما هم به نسبت تیم آماده‌ای هستیم. شاید به خاطر برخی مسائل شرایط فنی مدنظر خودم را نداشته باشیم، اما آماده هستیم یک بازی خوب را انجام بدهیم. هفته گذشته برای ما خوب نبود. از لحاظ شکل بازی و کار‌های فنی خیلی خوب نبودیم و متأسفانه امتیاز از دست دادیم.

این هفته تمام تلاش خود را می‌کنیم تا هم بازی خوبی انجام داده و هم سه امتیاز را که هدف اصلی ما برای بازی نفت است به دست آوریم. اطمینان دارم با توجه به بازیکنان خوب و تکنیکی که تیم حریف و ما داریم، شاهد یک دیدار جذاب و فنی از طرف دو تیم باشیم.

هنوز اتفاق خاصی در زمینه مالی نیفتاده است. البته قول داده‌اند پرداختی داشته باشند که هنوز این اتفاق نیفتاده است.

البته می‌خواهم یک صحبت کلی داشته باشم. پس از جام‌هایی که بچه‌ها سال گذشته با تلاش خود و کمک هواداران گرفتند، حسی به خاطر این همه بی‌توجهی به آن‌ها دست داده که پس از کسب ۳ جام نه تنها پاداش نگرفته‌اند بلکه به آن‌ها در بحث امکانات بی‌توجهی نیز می‌شود.

این حس ناخودآگاه به بازیکن تزریق می‌شود و منِ سرمربی اینجا باید خودم را نشان داده و اجازه ندهم بازیکنان درگیر مصاحبه‌ها یا صحبت‌هایی شوند که تمرکزشان به هم بخورد.

این وسط من چنین کاری کرده و وسط آمدم. از شخصیت و اعتبار خودم خرج کردم تا بازیکنان درگیر نشوند، زیرا باید از تیم مراقبت کنم. متأسفانه این مسأله به شخص خود من ضربات زیادی زد و هر کس یا ناکسی در مورد من حرف زد.

یک نفر گفت اشک تمساح می‌ریزم و دیگری بحث قهر را وسط کشید. آدم‌های بی‌خودی درمورد من حرف زدند.

بازیکنان ما هر کاری توانستند انجام دادند و دیگر باید چه کار می‌کردند تا به حق و حقوق خود برسند. در سخت‌ترین و بدترین شرایط ۳ جام گرفته و دل هواداران را شاد کردند. واقعاً نمی‌توانیم برای این کارشان ارزش قائل شویم، اما به خاطر یکسری مسائل پیش پا افتاده، امکانات ابتدایی، حداقل پاداش و... چنین شرایطی دارند. هر کدام از این نفرات در سال‌های گذشته پیشنهاداتی ۳-۲ برابر بیشتر از پرسپولیس از تیم‌های دیگر داشته‌اند، اما از آن گذشتند. به این امید که به پاداش برسند و بتوانند شرایط زندگی خود را بهتر کنند به پرسپولیس آمدند و تلاش مضاعف کردند.

البته اولین هدف‌شان، شادی هواداران است. باید حق و حقوق آن‌ها محفوظ باشد. این خواسته حداقلی تمام بچه‌ها است که برآورده نشد.

مجبورم از تیم خود دفاع کرده و شرایط را طوری رقم بزنم که آن‌ها درگیر این مسأله نشوند و مصاحبه نکنند. در چند ماه گذشته دیده‌اید یک بازیکن ما علیه کسی مصاحبه کرده و تمرکز خود را از بین ببرد؟ اجازه چنین کاری را نداده‌ام، زیرا نمی‌خواهم درگیر شوند. خودم را جلو انداختم.

این اتفاقات و حرف و حدیث‌ها پیش آمد. از یک طرف باید به کمیته اخلاق بروم و از طرف دیگر باید جواب این آدم‌ها را بدهم. یک تیم رسانه‌ای پشت این قضیه است که با دامن زدن به این مسائل ذهن‌ها را خراب می‌کنند.

همین جا از هواداران عزیزمان می‌خواهم هوشیارتر باشند و بدانند امسال شرایط سخت‌تر از سال گذشته است. فقط با اتحاد، همدلی، صمیمیت و حمایت بیشتر از همدیگر باید این مشکلات را حل کنیم. این خواسته من از هواداران است که فقط به تیم و بازیکنان فکر کنیم.

در این شرایط سخت باید بیشتر از گذشته، تلاش کرد و تمرکز داشت. از مدیران باشگاه هم می‌خواهم شرایط حداقلی را برای تیم فراهم کنند که واقعاً خواسته زیادی نیست. امیدوارم با یک تمرکز خوب مسابقات را ادامه بدهیم. این تیم متعلق به میلیون‌ها هوادار است که زندگی‌شان بستگی به نتایج پرسپولیس دارد.

عزیزان زیادی را در جریان مسابقه و در همین استادیوم آزادی از دست دادیم. برای این قهرمانی‌ها جان دادیم که خیلی سخت به دست آمد. برخی شاید فکر کنند با کسب ۳ قهرمانی پشت سر هم شرایط برای پرسپولیس عادی‌سازی می‌شود، اما اصلاً اینگونه فکر نکنید.

با سختی‌های خیلی زیاد، فوت چند هوادار، اذیت شدن خودمان به این قهرمانی‌ها رسیدیم و برای کسب ۳ جام جان خود را گذاشتیم. اینکه خیلی راحت از کنار این مسائل بگذریم درست نیست و باید بیشتر از قبل برای کسب نتایج خوب تلاش کنیم.

منبع: فرارو

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها