اکبرپور: استقلال باید برهانی را حفظ می‌کرد/ مشکلات اجازه نداد تیم ساپینتو به هدفش برسد

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا مطالباتش از زمان مربیگری در پایه‌های استقلال را دریافت کرد یا خیر گفت: بله تسویه حساب کردم؛ بخشی از مطالباتم را بخشیدم و بخشی دیگر را دریافت کردم.

اکبرپور: استقلال باید برهانی را حفظ می‌کرد/ مشکلات اجازه نداد تیم ساپینتو به هدفش برسد

پیشکسوت استقلال معتقد است مدیر آکادمی این باشگاه باید در سمتش حفظ می‌شد.

علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا، در رابطه با عملکرد ساپینتو در استقلال اظهار داشت: اگر از نظر فوتبالی بخواهیم صحبت کنیم، ساپینتو تیمی درست کرده‌ بود که زیبا و تماشاگرپسند بازی می‌‍‌کرد ولی از نظر امتیازی متاسفانه با شرایطی که استقلال امسال داشت به مشکل خورد. جریانات مدیریتی و مشکلاتی که برای ساپینتو به وجود آوردند اجازه ندادند این تیم به آنچه حقش بود، برسد. داوری‌هایی که انجام شد و اشتباهاتی که داوران داشتند جلوی قهرمانی استقلال را گرفت. 

وی در رابطه با حذف احتمالی استقلال و پرسپولیس از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: این مشکل اکثرا برای استقلال و سایر تیم‌ها اتفاق افتاده چون این تیم‌ها دولتی هستند. بدهی‌ها باید پرداخت می‌شد، باید کمک می‌کردند تا استقلال ضرر نمی‌کرد چرا که ضرر استقلال و پرسپولیس ضرر فوتبال ماست. اگر این دو تیم یا تیم‌های دیگر ما از رقابت‌ها حذف شوند، فوتبال ما ضربه  آن را می‌خورد و دودش به چشم همه تیم‌ها می‌رود.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: نمی‌توان مقصر را پیدا کرد چرا که مدیران دائما در حال تغییر هستند؛ هر کدام می‌آمدند هزینه‌ای از خود بر جای می‌گذاشتند، بدهی‌های پیشین را پرداخت نمی‌کردند و عاقبت آن هم همین شد که در آستانه حذف از آسیا قرار گرفتیم.

اکبرپور در واکنش به تغییرات مدیریتی در آکادمی استقلال تصریح کرد: برهانی در آکادمی هم مدیر بود و هم مربی، نتایجی که در تیم امید گرفته بود، نتایج خوبی بود. او توانسته بود دو سال پیاپی تیم امید را قهرمان کند ولی زمانی که شما همزمان در دو جایگاه حضور داشته باشید، مشکلاتی به وجود خواهد آمد. اصغر حاجیلو از بدنه خود باشگاه است و سال‌ها مدیریت کرده است، امیدوارم تجربه‌اش به کار آکادمی استقلال بیاید و بتواند تیم‌ها را طوری حمایت کند که همه رده‌ها برای قهرمانی وارد رقابت‌ها شوند. در نهایت استقلال باید برهانی را حفظ می‌کرد و او نباید به این شکل از استقلال جدا می‌شد. او پیشکسوت استقلال است هم در دوران بازیکنی و هم در دوران مربیگری برای این تیم زحمت کشیده است.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا مطالباتش از زمان مربیگری در پایه‌های استقلال را دریافت کرد یا خیر گفت: بله تسویه حساب کردم؛ بخشی از مطالباتم را بخشیدم و بخشی دیگر  را دریافت کردم.

 

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.