باشگاه پیکان بازیکنانش را تهدید کرد!

باشگاه پیکان در اطلاعیه‌ای اعلام کرده باشگاه به تعهدات خود در قبال آنها عمل کرده است.

باشگاه پیکان بازیکنانش را تهدید کرد!

در شرایطی که بازیکنان تیم فوتبال پیکان در فاصله چند روز تا دیدار با پرسپولیس در اعتراض به مشکلات مالی صبح امروز دست به تعطیلی تمرین زدند ، حالا باشگاه پیکان در اطلاعیه‌ای اعلام کرده باشگاه به تعهدات خود در قبال آنها عمل کرده است.

باشگاه پیکان در واکنش به اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال و ادعای آنها مبنی بر دریافتی 55 درصدی بیانیه‌ای را صادر کرده است.

در این بیانیه آمده است:  

«تمرین تیم فوتبال پیکان روز دوشنبه از ساعت 16 در مجموعه ورزشی باشگاه برگزار شد و طبق برنامه کادرفنی، بازیکنان روز سه‌شنبه استراحت کردند و از عصر امروز (چهارشنبه) تمرینات توپی خود را از سر می‌گیرند.

لازم به ذکر است، بازیکنان پیکان با احتساب حق فدراسیون تا به حال حدود 61 درصد دریافتی داشته‌اند. از سوی دیگر، تعدادی از  اعضای کادرفنی و تیم، بالغ بر  ۷۰ درصد از قراردادشان را از باشگاه دریافت کرده‌اند که با احتساب ۱۰درصد جریمه به دلیل کسب نتایج ضعیف طی هفته‌های گذشته، اکثر بازیکنان تیم فوتبال بین 70  تا 80 درصد از قرارداد خود را تسویه کرده‌اند.

طبق قراردادهای حرفه‌ای منعقده، تا پایان فصل، باشگاه موظف به پرداخت 80 درصد مبلغ قراردادهاست و ۲۰ درصد پایانی با عنوان «حسن انجام کار»، پس از بررسی عملکرد و نتایج پرداخت خواهد شد.

از سوی دیگر، باشگاه پیکان به عنوان یکی از خوش‌حساب‌ترین باشگاه‌های لیگ برتر در سال‌های اخیر، تا پایان مسابقات و طبق قرارداد پرداختی‌های منظم خود را انجام می‌دهد.

همچنین این باشگاه اعلام می‌دارد بازیکنان تیم تا به حال بدون توجه به شرایط مالی و با شرافت در زمین بازی حاضر شده‌اند و از این پس نیز، همین رویه را در پیش می‌گیرند تا هرگونه نگرانی اهالی فوتبال بابت بازی‌های آینده که نقش مستقیمی بر سرنوشت قهرمانی فصل دارد، از بین برود. با این حال، بر اساس شایعات در صورتی که هر بازیکنی در شرایط فعلی از تمرین و بازی به همراه تیم سر باز بزند، جدا از جریمه‌های انضباطی باشگاه، مسئولیت اتفاقات آینده از جمله معرفی به کمیته اخلاق را بر دوش خواهد داشت.»

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.