نصیرزاده: می‌دانیم چه زمانی و کجا از کاوه رضایی شکایت کنیم

جالب است ایشان در این فصل در لیست ما بود، ولی بازیکن ما نبود! حتی ما نمی‌توانستیم جای او سهمیه فیفا بگیریم. رضایی هنوز هم در لیست و بازیکن ماست.

نصیرزاده: می‌دانیم چه زمانی و کجا از کاوه رضایی شکایت کنیم

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در چند هفته اخیر حکم نهایی خود درباره فسخ قرارداد کاوه رضایی با باشگاه تراکتور را صادر و حکم کمیته وضعیت مبنی بر غیرقانونی بودن این فسخ را تأیید کرد. به این ترتیب کاوه رضایی برای بازگشت به فوتبال باید با باشگاه تراکتور توافق کند و در غیر اینصورت و در صورت شکایت باشگاه تبریزی از این بازیکن، احتمالاً محرومیت چهار الی شش ماه و غرامت سنگین در انتظار مهاجم سابق تیم ملی خواهد بود.

هوشنگ نصیرزاده در این باره و اینکه آیا مذاکره‌ای برای توافق بین کاوه رضایی و باشگاه تراکتور صورت گرفته است یا خیر، اظهار داشت: اصلاً کاوه رضایی قابل مذاکره نیست. ایشان اصلاً مذاکره نمی‌کند؛ هر وقت صحبت کردیم به نتیجه‌ای نرسیدیم. رضایی یک بازیکن ارزشمند است و باید فوتبال بازی کند، ما هم باشگاهداری کنیم. اگر قرار باشد هر بازیکنی وسط راه تیمش را رها کند و برود که نمی‌شود کار کرد.

وی ادامه داد: جالب است ایشان در این فصل در لیست ما بود، ولی بازیکن ما نبود! حتی ما نمی‌توانستیم جای او سهمیه فیفا بگیریم. رضایی هنوز هم در لیست و بازیکن ماست. او قراردادش را فسخ کرده و در واقع یک جای ما را هم در این فصل اشغال کرده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در پاسخ به این پرسش که چه زمانی از این بازیکن شکایت خواهند کرد، گفت: ما تایم شکایت را خودمان طراحی می‌کنیم و می‌دانیم چه زمانی و به کجا باید شکایت کنیم. هر چقدر هم به وکلای او گفتیم مذاکره کنیم گفتند می‌خواهند پرونده را به دادگاه عالی ورزش در سوئیس ببرند.

نصیرزاده در ادامه تصریح کرد: ما امسال انضباطی مالی خیلی خوبی داریم. به تمام بازیکنان‌مان هم سر موقع پول دادیم، به تعهدات خود عمل کردیم و در کمیته وضعیت بازیکنان هم هیچ پرونده‌ای نداریم.

وی در مورد آخرین وضعیت مجوز حرفه‌ای باشگاه تراکتور و شانس این تیم برای حضور در آسیا خاطر نشان کرد: در حال پیگیری کارهای مجوز حرفه‌ای هستیم و آنچه که لازم بوده در سیستم بارگذاری کردیم. ما دو اسپانسر داریم که به تعهدات‌شان عمل کردند. خیلی هم برای حضور در آسیا شانس داریم. البته قسمتی از پیروزی‌های اخیرمان به هواداران مرتبط است، چون یکی از پُرتماشاگرترین تیم‌های کشور هستیم. حضور و استقبال هواداران نشان می‌دهد چقدر علاقه‌مند به فوتبال در غرب کشور وجود دارد. آمار اخیر کنفدراسیون آسیا هم بر این بود که ما پنجمین تیم پُرهوادار جهان هستیم. با استناد به آمار ما هر وقت می‌بریم ورزشگاه پُر می‌شود.

مدیرعامل تراکتور در پایان اظهار داشت: ما دو باخت غیرمنتظره هم داشتیم؛ یکی به مس رفسنجان و یکی هم به پرسپولیس که هر دو مسابقه نتیجه‌اش می‌توانست چیز دیگری رقم بخورد. ما در نیمه دوم یک تیم فوق‌العاده هستیم که کادر فنی روش بازی را به بازیکنان ترسیم می‌کند. بازیکنان ارزشمندی هم داریم و حتی روی نیمکت‌مان نیز بازیکنان خوبی حضور دارند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.