تماس کاپیتان‌های استقلال با ستاره ملی‌پوش پرسپولیس

اعضای تیم استقلال که در فرودگاه مهرآباد مشغول تماشای بازی پرسپولیس بودند پس از رسیدن به اهواز از طریق دوستان پرسپولیسی شان جویای احوال مرتضی پورعلی‌گنجی شدند.

تماس کاپیتان‌های استقلال با ستاره ملی‌پوش پرسپولیس

مرتضی پورعلی گنجی در اواسط دیدار مقابل سپاهان در شرایطی از زمین بازی خارج شد که به نظر می رسید مصدومیت خطرناکی او را تهدید می‌کند. پورعلی‌گنجی پس از آسیب دیدگی از ناحیه سر و گردن به وسیله برانکارد به آمبولانس منتقل و از همان جا به بیمارستان انتقال داده شد.

در همین فاصله اعضای تیم استقلال که در فرودگاه مهرآباد مشغول تماشای بازی پرسپولیس بودند پس از رسیدن به اهواز از طریق دوستان پرسپولیسی شان جویای احوال مرتضی پورعلی‌گنجی شدند.

سیدحسین حسینی و روزبه چشمی هر دو کاپیتان ملی پوش تیم استقلال به همراه دیگر بازیکنان این تیم از جمله ابوالفضل جلالی، عارف غلامی، صالح حردانی و آنهایی که در اردوهای قبلی تیم ملی با مرتضی پورعلی گنجی هم تیمی بودند تا آخرین ساعات شنبه‌شب احوال دوست فوتبالی شان در تیم پرسپولیس را جویا شدند.

استقلالی ها امروز نیز با این که باید خودشان را برای بازی مقابل فولاد آماده می‌کردند از طریق تماس های تلفنی با این بازیکن یا اطرافیان پورعلی گنجی پیگیر وضعیت ستاره ملی پوش پرسپولیس بودند و پس از اینکه مطلع شدند خطری او را تهدید نمی‌کند خیالشان از این بابت راحت شد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.