اوسمار: پرسپولیس می‌خواهد فاصله با سپاهان را کم کند

گاهی اوقات باید فشار بیاورید تا او آماده شود و گاهی اوقات نه. از این مصدومیتی که پیش آمده خوشحال نیستیم اما مجبوریم که با آن کنار بیاییم.

اوسمار: پرسپولیس می‌خواهد فاصله با سپاهان را کم کند

پرسپولیس فردا در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر میزبان نفت مسجدسلیمان خواهد بود. یحیی گل‌محمدی که در نشست خبری پس از بازی با سپاهان نیز حاضر نشده بود، امروز هم اوسمار ویه‌را را به جای خود به کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی فرستاد تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد.

او در ابتدا گفت: چند روز قبل یک بازی سخت داشتیم که بیش از ۱۳۰ دقیقه بازی کردیم. در چند روز گذشته تلاش کردیم ریکاوری خوبی داشته باشیم و از بازیکنان محافظت کنیم تا آنها به شرایط خوبی برسند. می‌دانیم که به لیگ برگشته‌ایم و سه امتیاز خیلی مهم است. امیدوارم بتوانیم فاصله‌مان را با سپاهان جبران کنیم.

مربی برزیلی پرسپولیس در خصوص مصدومیت دیاباته عنوان کرد: شرایط ورزش حرفه‌ای اینطور است که این مصدومیت‌ها را شامل می‌شود. شیخ هم بازیکن مهمی برای ماست و سخت است که او را نداشته باشیم. او خیلی وقت‌ها می‌تواند در شرایط سخت به تیم کمک کند ولی ما بازیکنان دیگر‌ی داریم مانند عیسی [آل کثیر] که الان آماده شده و به شرایط قبل از مصدومیتش رسیده است. هم‌چنین لئاندرو [پریرا] را داریم که می‌تواند به ما کمک کند.

وی افزود: به هر حال این شرایطی است که پیش می‌آید. شیخ هم بازیکن جوانی است و ما به عنوان مربی سعی میکنیم از در تمرینات حمایت کنیم.

ویه را در پایان راجع به استراتژی باشگاه برای آمادگی سعید صادقی و شیخ دیاباته گفت: گاهی اوقات باید فشار بیاورید تا او آماده شود و گاهی اوقات نه. از این مصدومیتی که پیش آمده خوشحال نیستیم اما مجبوریم که با آن کنار بیاییم.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.