رجبی: نکونام خیلی دوست داشت به الهلال بخوریم

سرمربی موقت تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد، جواد نکونام سرمربی پیشین این تیم توقعاتی حرفه‌ای از مدیریت باشگاه فولاد داشته است.

رجبی: نکونام خیلی دوست داشت به الهلال بخوریم

سرمربی موقت تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد، جواد نکونام سرمربی پیشین این تیم توقعاتی حرفه‌ای از مدیریت باشگاه فولاد داشته است. 

به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا رجبی سرمربی موقت فولاد ایران در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: در ابتدا باید از فدراسیون فوتبال ایران، باشگاه‌ها، مربیان و بازیکنان ایرانی که قبل و بعد از بازی مقابل الفیصلی عربستان پیام محبت‌آمیز برای ما فرستادند، تشکر کنم. درباره الهلال هم باید بگویم که با مدافع عنوان قهرمانی آسیا و نایب قهرمان جهان بازی داریم. فکر می‌کنم این الهلال یکی از بهترین تیم‌های تاریخ آسیاست، چرا که هم بازیکنان خارجی و هم بازیکنان عربستانی‌شان بسیار باکیفیت هستند. بنابراین، بازی بسیار سختی در پیش داریم.

وی در ادامه افزود: درباره تیم خودمان هم باید بگویم هم از مرحله گروهی آسیا و مرحله حذفی تاکنون باختی نداشته است و بازیکنان انگیزه خیلی زیادی برای این مسابقه دارند. فولاد واقعاً حریف سرسختی برای همه تیم‌هاست و هر تیمی مقابل ما بازی دارد، کار برایش سخت می‌شود. اینجا جا دارد از بازیکنان فولاد هم تشکر کنم. آنها لایق بهترین‌ها هستند و تمام توان و انرژی‌شان را فردا در بازی خواهند گذاشت.

سرمربی موقت تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: جا دارد از جواد نکونام تشکر کنم. ایشان در چهار سالی که در فولاد بود توانست دو جام قهرمانی و همینطور دو سهمیه آسیا کسب کند. امسال به جمع چهار تیم غرب آسیا رسیدیم و در رنکینگ جهانی در سال 2022 هم بهترین تیم باشگاهی ایران در دنیا شدیم. ایشان قلبش با ماست و برای فولاد می‌تپد. چون نکونام مربی حرفه‌ای و بزرگی است توقعاتش از باشگاه حرفه‌ای بود و در این زمینه اختلافاتی پیش آمد. متأسفانه توقعات نکونام برآورده نشد و از فولاد جدا شد. جای نکونام اینجا خالی است. او قبل از شروع بازی‌ها دوست داشت مقابل الهلال قرار بگیریم و تیم را هدایت کند. قسمت نشد و ان‌شاء‌الله در مراحل بعدی مربیگری بتواند به بهترین جایگاه خود برسد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.