آزمون: تیم خوبی داریم اما بدشانس هستیم/ باید این شکست را به فراموشی بسپاریم

بایرلورکوزن در حال حاضر با 27 امتیازی در رده دهم جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا است

 آزمون: تیم خوبی داریم اما بدشانس هستیم/ باید این شکست را به فراموشی بسپاریم

تیم فوتبال بایرلورکوزن شب گذشته (یکشنبه) در حالی در چارچوب هفته بیست‌و‌یکم رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان، با نتیجه 3 بر 2 مغلوب میهمانش ماینتس شد که سردار آزمون در این دیدار از ابتدا تا انتهای بازی در زمین حضور و روی هر دو گل تیمش نقش مستقیم داشت. او در دقیقه 32 پس از ربودن توپ از بازیکن حریف و پیشروی تا محوطه جریمه ماینتس، پاس گل  اول تیمش را برای ندیم امیری ساخت. مهاجم ایرانی لورکوزن همچنین در دقیقه 58 شوتی زد که به تیر دروازه‌ ماینتس خورد و همان توپ برگشتی را پاتریک شیک تبدیل به دومین گل بایرلورکوزن کرد. سردار همچنین در دقیقه 20 این دیدار یک پنالتی برای تیمش گرفت که ادموند تاپسوبا آن را به هدر داد.

سردار آزمون در گفت‌وگو با سایت باشگاه بایرلورکوزن در خصوص این بازی و شکست خانگی شاگردان ژابی آلونسو گفت: باید سخت کار کنیم. باید خیلی سریع این شکست را به دست فراموشی بسپاریم چون بازی های مهم زیادی در پیش داریم. تیم خوبی داریم اما در حال حاضر واقعاً بدشانس هستیم. ما باید از یکدیگر حمایت کنیم.

بایرلورکوزن در حال حاضر با 27 امتیازی در رده دهم جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا است و با اینتراخت ششم جدولی (آخرین جایگاه برای حضور در رقابت‌های اروپایی) 11 امتیاز اختلاف دارد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.