پاشازاده: انتخاب سرمربی تیم ملی مثل بلیت بخت‌آزمایی است

بهتر است شروع به نسل‌سازی کنیم و به فکر آینده باشیم.

پاشازاده: انتخاب سرمربی تیم ملی مثل بلیت بخت‌آزمایی است

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید فدراسیون فوتبال فلسفه و برنامه‌ای برای تیم ملی ندارد و انتخاب سرمربی تیم ملی مانند بلیت بخت‌آزمایی است. 

مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره عملکرد کارلوس کی‌روش و جدایی‌اش از تیم ملی ایران اظهار کرد: ما به مربی جدیدی احتیاج داریم تا بتواند ایده جدید و خون تازه‌ای به فوتبال ما تزریق کند. در آن مقطع که کی‌روش به تیم ملی آمد، از او حمایت کردم چون تجربه خوبی داشت اما عملکرد خوبی را برای ما رقم نزد.

او اضافه کرد: البته اسکوچیچ هم مورد قبول نبود چون حواشی زیادی در تیم ملی اتفاق افتاده بود و چند دستگی به وجود آمده بود. او هم نتیجه خوبی نمی‌گرفت. کی‌روش در جام جهانی ترسو ظاهر شد و و با سلایق شخصی برخورد کرد.

حواشی مربوط به کنعانی‌زادگان را دوست ندارم

این ملی پوش سابق درباره واکنش تند کنعانی زادگان برعلیه کی‌روش پس از جدایی این مربی گفت: من این حواشی را دوست ندارم چون از این بدترش سر خودم آمد. من دو سال بیرون از تیم ملی بودم اما هیچ موقع انتقادی نکردم و سعی کردم احترام بگذارم چون اتفاقی بود که رخ داده بود.   

انتخاب سرمربی تیم ملی مثل بلیت بخت‌آزمایی است

پاشازاده درباره مطرح شدن گزینه‌های مختلف برای تیم ملی بیان کرد: موضوع ایرانی و خارجی بودنش نیست. وقتی ما فلسفه و برنامه‌ای نداشته باشیم، انتخاب مربی مثل بلیت بخت آزمایی می‌شود. باشگاه‌های ما ورشکسته هستند و هیچ چیزی سرجایش نیست. دیگر چه فرقی دارد چه کسی سرمربی تیم ملی شود؟

جام جهانی مهم‌تر از جام ملت‌ها است

او درباره نسل سازی در تیم ملی گفت: بهتر است شروع به نسل‌سازی کنیم و به فکر آینده باشیم. البته اکنون هم بازیکنان خوبی مثل طارمی داریم اما جام جهانی مهم‌تر از جام ملت‌های آسیا است چون بازیکنان در جام جهانی دیده می‌شوند. با همه این‌ها وقتی هدفی وجود نداشته باشد، نمی‌توان نظری درباره رویکرد فدراسیون فوتبال داد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.