عبدی: می‌خواهم در پرسپولیس بمانم

 عمری هم بازیکن جوان و با انگیزه ای است که در هفته های گذشته خوب عمل کرده و برای موفقیت تیم زحمت کشیده است

عبدی: می‌خواهم در پرسپولیس بمانم

مهدی عبدی مهاجم تیم پرسپولیس درباره شرایط خودش و تیم صحبت کرد.

با عبدی که این روزها بحث جدایی اش از پرسپولیس و ترانسفر شدنش به لیگ پرتغال مطرح شده گفت وگویی را انجام دادیم که در ذیر می خوانید:

پرسپولیس به سختی توانست ون پارس دسته اولی را شکست دهد. نظرت در مورد این بازی چیست؟

 این سبک بازی ها که تیم ها فقط با یک باخت حذف می شوند، حساسیت های خاص خودش را دارد. بازیکنان تیم دسته اولی ون پارس فقط همین یک شانس را داشتند مقابل تیم بزرگی مانند پرسپولیس خودشان را نشان دهند. به نظرم با وجود اینکه تیم حریف با انگیزه بالای بازی کرد، اما ما هم در طول ۹۰ دقیقه فرصت هایی داشتیم که تبدیل به گل نشد.

در نهایت پرسپولیس توانست در ضربات پنالتی تیم ون پارس شکست دهد.

 بله. البته شرایط خیلی حساس شد اما خوشبختانه بچه ها پنالتی ها را خوب زدند و در سوی دیگر بیرانوند هم درون دروازه خوب توانست پنالتی تیم حریف را مهار کند. ان‌شاءالله این روند را تا فینال و کسب عنوان قهرمانی جام حذفی ادامه دهیم.

گویا برای پرسپولیس کسب عنوان قهرمانی جام حذفی در کنار مسابقات لیگ برتر مهم است. خودت این مساله را تایید می کنی؟

 بله صددرصد. خود اقا یحیی هم خیلی تاکید دارد باید در رقابتهای جام حذفی هم پرقدرت ظاهر شویم تا بتوانیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم . پرسپولیس امسال به هردو جام لیگ برتر و حذفی فکر می کند. الحمدالله الان در لیگ هم صدرنشین هستیم. ان شاءالله همین روند صدرنشینی را تا پایان لیگ ادامه می دهیم تا جام قهرمانی را کسب کنیم. اصلی ترین هدف ما این است که در هر دو جام لیگ برتر و حذفی قهرمان شویم و آن را تقدیم هواداران کنیم.

شرایط این روزهای خودت چطور است؟

 من آماده ام. هر زمان که مربی صلاح بداند بازی می کنم و در خدمت تیم هستم.

اما در هفته های اخیر کمتر بازی می کنی. دلیلش چیست؟

این دیگر نظر مربی است. وظیفه من این است که در تمرینات آماده باشم و با تمام وجود کار کنم. ان شاءالله در بازی های آینده فرصت بیشتری داشته باشم تا دوباره خودم را نشان دهم. همان طور که وقتی در بازی حذفی مقابل ون پارس به زمین رفتم تمام تلاشم را انجام دادم تا تیم موفق شود.

نیمکت نشینی ها باعث شده بحث جدایی ات از تیم پرسپولیس منتشر شود. خودت این موضوع را تایید می کنی؟

 بحث جدایی من و حتی ترانسفر شدنم برای امروز و دیروز نیست بلکه از مدتها قبل این قبیل خبرها در مورد من در رسانه های مختلف منتشر شده و هنوز هم ادامه دارد اما باید بگویم به تنهایی در این مورد تصمیم گیرنده نیستم چرا که با باشگاه پرسپولیس قرار داد دارم و اگر قرار باشد ترانسفر شوم باشگاه باید تصمیم بگیرد. ضمن اینکه در برهه فعلی تصمیم خودم این است که در پرسپولیس بمانم و به روزهای اوجم برگردم.

در یک مصاحبه ای گفته بودی از گلزنی عمری خوشحال هستی در حالی که رقیب هم هستید چرا این صحبت را مطرح کردی؟

 عمری هم بازیکن جوان و با انگیزه ای است که در هفته های گذشته خوب عمل کرده و برای موفقیت تیم زحمت کشیده است . سوای اینکه هم پستی هستیم اما موفقیت تیم پرسپولیس در اولویت قرار دارد هر بازیکنی که بازی می کند یا نیمکت نشین است در وهله نخست باید موفقیت تیم برایش مهم باشد بعد بازی کردن خودش و من اینطوری هستم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها