پرسپولیس عبدی را می‌دهد؛ علیاری را می‌گیرد؟

این احتمال وجود دارد که باشگاه پرسپولیس مهدی عبدی را با مجید علیاری مهاجم فولاد خوزستان تاخت بزند.

پرسپولیس عبدی را می‌دهد؛ علیاری را می‌گیرد؟

جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان قصد دارد تیمش را علاوه بر نیم فصل دوم لیگ برتر جهت حضور هرچه بهتر در دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا تقویت کند. او که از عملکرد چند خرید ابتدای فصل خود اصلا راضی نیست تصمیم دارد نقاط ضعف این تیم را در نقل و انتقالات زمستانی پوشش دهد. کاهش آمار گلزنی فولاد از زمان حضور نکونام باعث شده تا سرمربی اهوازی‌ها دنبال خرید مهاجم باشد. مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس که عملکرد خوبی با پیراهن این تیم در نیم فصل اول نداشت نظر نکونام را برای پیوستن به این تیم جلب کرده است تا مذاکرات اولیه برای این انتقال رخ دهد.

این در حالی است که عبدی با پرسپولیس قراداد دارد و برای هرگونه جابه جایی نیاز به رضایت باشگاه پرسپولیس دارد. سرخپوشان هنوز نامه رسمی مبنی بر انتقال عبدی از هیچ تیم دیگری دریافت نکرده اند. آنها در صورت موافقت یحیی گل محمدی حاضر خواهند شد مهاجم جوان خود را با قراردادی قرضی به تیم دیگری بدهند.

در همین راستا شنیدیم درصورتی که خود مهدی عبدی نیز راضی به این جا به جایی شود آن گاه پروژه تعویض دو بازیکن کلید خواهد خورد. مجید علیاری مهاجم ۲۷ ساله از مس رفسنجان به فولاد خوزستان پیوست اما نتوانست خیلی در این تیم خوش بدرخشد. هر چند ۳ گل در نیم فصل اول به ثمر رساند. علیاری از جمله مهاجمان مورد علاقه یحیی گل محمدی است که در فصل گذشته به دنبال خریدش بود اما او تصمیم گرفت شاگرد جواد نکونام شود.

البته شنیدیم باشگاه پرسپولیس علاوه بر استخدام مجید علیاری برای واگذاری قرضی مهدی عبدی به فولاد خوزستان، پول هم می خواهد. باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می دهد و فولاد خوزستان چقدر جدیت برای خرید مهدی عبدی نشان می دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها