جدایی احتمالی چشمی به مقصد امارات

پیش از این نیز چشمی پس از پایان لیگ نوزدهم با پیشنهادی از لیگ ستارگان قطر مواجه شد.

جدایی احتمالی چشمی به مقصد امارات

هافبک دفاعی آبی ها که هفته های موفقی را سپری کرد، توانست یک گل تاریخی را در رقابت های جام جهانی 2022 قطر وارد دروازه ولز کند و پس از آن، در شهرآورد پایتخت نیز مقابل پرسپولیس موفق به گلزنی شد تا دو مورد از مهمترین گل های دوران ورزشی خود را ظرف یک ماه به ثمر رسانده باشد.

چشمی که غیرمنتظره ترین بازیکن حاضر در فهرست کارلوس کی روش برای حضور در جام جهانی بود، عملکرد خوبی در این پیکارها داشت و پیش از آن نیز توانسته بود خود را به ترکیب اصلی استقلال تحمیل کند که البته درخشش او در قطر، زمینه ساز رسیدن پیشنهاداتی برای این بازیکن شده است.

پیشنهادی از لیگ امارات به دست روزبه چشمی رسیده و ظاهرا این بازیکن علاقه مند است برای دومین بار حضور در لیگ های حوزه خلیج فارس و لژیونری را تجربه کند.

تیمی که خواستار جذب روزبه شده، در رقابت های ادنوک لیگ حضور دارد که البته پیشنهاد مذکور، ارتباطی با فرهاد مجیدی و تیم اتحاد کلباء ندارد. ظاهرا چشمی نیز این موضوع را به گوش مدیران رسانده و قصد دارد نیم فصل از استقلال جدا شود.

باید دید وضعیت قرارداد چشمی و استقلال به چه گونه ای است و او به چه شکلی می تواند از جمع آبی پوشان جدا شود و آیا اصولا این اتفاق رخ خواهد داد یا نه، اما چیزی که مشخص است پیشنهاد این تیم قدیمی اماراتی، حسابی روزبه را هوایی کرده که نیم فصل دوم را در ادنوک لیگ امارات بازی کند.

پیش از این نیز چشمی پس از پایان لیگ نوزدهم با پیشنهادی از لیگ ستارگان قطر مواجه شد و به تیم ام الصلال پیوست ولی پس از یک فصل، دوباره و در ابتدای لیگ بیست و یکم به استقلال بازگشت و با آبی پوشان عنوان قهرمانی فصل قبل را از آن خود کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها