جعفری: می‌خواهیم قدرت‌مان را به پرسپولیس نشان دهیم/ از راهی گل زدم که مطهری گفته بود

مطهری به من گفته بود که از چه راهی می‌توانم در این بازی به تراکتور گل بزنم.

جعفری: می‌خواهیم قدرت‌مان را به پرسپولیس نشان دهیم/ از راهی گل زدم که مطهری گفته بود

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد که آنها در دیدار پیش رو حریف ساده‌ای برابر پرسپولیس نخواهند بود.

رضا جعفری درباره پیروزی تیمش برابر تراکتور اظهار داشت: مقابل تیمی بازی داشتیم که بعد از آمدن خمس روند خوبی در لیگ برتر پیدا کرده بود. می‌دانستیم بازی سختی داریم، ولی کادر فنی به خوبی روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده بود و خوشبختانه توانستیم سه امتیازی مهم بگیریم. ما در این بازی مستحق رسیدن به برد بودیم.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند، تأکید کرد: خوشحالم که پای من هم به گلزنی باز شد و باید از زحمات کادر فنی به‌خصوص حمید مطهری تشکر کنم که قبل از بازی نکات لازم را در مورد گل زدن به تراکتور به من گفته بود. خوشبختانه با کمک این مربی توانستیم به تراکتور گل بزنم. مطهری به من گفته بود که از چه راهی می‌توانم در این بازی به تراکتور گل بزنم.

وی راجع به بازی بعدی نساجی مقابل پرسپولیس تصریح کرد: قطعاً بازی سختی خواهیم داشت و پرسپولیس بعد از شکست دادن گل‌گهر حالا می‌خواهد در این بازی هم برنده شود و به قهرمانی نیم‌فصل برسد. بازی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی هیجان‌انگیز است، ولی مطمئن باشید ما برای آنها حریفی ساده نیستیم و می‌خواهیم قدرت و کیفیت فنی خودمان را به پرسپولیس نشان دهیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها