سرمربی ولز: مسئولیت شکست مقابل ایران با من است

یکی دو مورد را می‌توان تحمل کرد، اما زمانی که اینقدر اشتباه و ضعف داریم، خب فقط یک نتیجه را می‌توان انتظار داشت.

سرمربی تیم ملی ولز پس از باخت شاگردانش برابر ایران پذیرفت که آنها عملکردی ضعیف‌ را ارائه کردند. 

راب پیج سرمربی تیم ملی ولز پس از باخت 2 بر صفر این تیم برابر ایران در اولین بازی از دور دوم مرحله گروهی به خبرنگاران گفت: عملکرد ما قبل از 10 نفره شدن‌مان هم تعریفی نداشت. امیدوار بودم که برای بازی امروز همه با هم متحد باشیم و یک بازی یکدست ارائه کنیم اما اصلاً در حدی که برای خودمان تعیین کرده بودیم، بازی نکردیم و با استاندارهایی که در بازی‌های قبلی داشتیم فاصله داشتیم.

وی در ادامه افزود: یکی دو مورد را می‌توان تحمل کرد، اما زمانی که اینقدر اشتباه و ضعف داریم، خب فقط یک نتیجه را می‌توان انتظار داشت. من همیشه مسئولیت نتایج تیمم را برعهده گرفته‌ام. این تیم من است. البته اخراج شدن دروازه‌بان‌مان هم مزید بر علت شد که کارمان سخت‌تر شود، اما در آن مقطع ما پنج بازیکن هجومی در زمین داشتیم و به همین دلیل هم نتوانستیم به دفاعی‌مان ساختار مناسبی بدهیم. با این حال همیشه مسئولیت اتفاقاتی که برای تیم می‌افتد با من است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ولز در پایان تأکید کرد: رختکن تیم ما در حال حاضر حال و روز خوبی ندارد، اما ما باید برای بازی بعدی (مقابل انگلیس) آماده شویم. آن بازی یک دربی محلی است و یک بازی فوق‌العاده برای تمام کردن کار (مرحله گروهی). برای آن بازی خودمان را آماده خواهیم کرد.

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها