ادامه شایعات داغ در مورد آینده طارمی

مهدی طارمی در نقل‌وانتقالات تابستانی مورد توجه باشگاه میلان قرار گرفته بود که پورتو با فروش این مهاجم 30 ساله مخالفت کرد.

یک رسانه معتبر کشور ایتالیا از تمایل دو باشگاه پُرافتخار سری A به جذب مهاجم تیم ملی ایران نوشت.

مهدی طارمی در نقل‌وانتقالات تابستانی مورد توجه باشگاه میلان قرار گرفته بود که پورتو با فروش این مهاجم 30 ساله مخالفت کرد.

با این حال سایت «کالچو مرکاتو» ایتالیا گزارش داد که باشگاه میلان مجدداً به جذب مهدی طارمی علاقه‌مند شده است. روسونری در تابستان نیز برای خرید این مهاجم ایرانی تلاش کرد که مبلغ درخواستی باشگاه پرتغالی، این انتقال را منتفی کرد. قرارداد طارمی با پورتو در سال 2024 به پایان می‌رسد و این باشگاه، اقداماتی برای تمدید این قرارداد انجام داده که هنوز به مرحله امضای آن نرسیده است.

به نظر می‌رسد اگر باشگاه پرتغالی مجدداً رقمی حدود 25 میلیون یورو برای فروش طارمی درخواست کند، اقدام جدیدی از سوی باشگاه میلان برای جذب این بازیکن منتفی نیست. احساس می شود که هیچ باشگاهی حاضر به پرداخت این رقم نباشد، اما در تابستان ممکن است شرایط متفاوت باشد.

مهاجم ایران که دو بار دروازه انگلیس را در جام جهانی گشود، هنوز با تمدید قرارداد خود با پورتو موافقت نکرده است. با توجه به اینکه رُم و روسونری نیاز به بازیکن در خط حمله دارند، یک خرید ارزان‌قیمت برای ژوزه مورینیو هم جذاب خواهد بود.

 

 

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها