پورعلی‌گنجی: به دنبال شادی مردم ایران هستیم/ کنار هم یک خانواده را تشکیل داده‌ایم

مدافع تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد بازیکنان با تعهد و تمرکز کامل به دنبال شادی دل مردم ایران خواهند بود.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد بازیکنان با تعهد و تمرکز کامل به دنبال شادی دل مردم ایران خواهند بود. 

مرتضی پور‌علی‌گنجی در نشست خبری قبل از آغاز جام جهانی قطر گفت: به قطر تبریک می‌گویم که در قاره آسیا توانست جام جهانی را برگزار کند و امیدوارم جام جهانی خوبی برای ایران باشد. امیدوارم این جام جهانی به بهترین نحو جلو برود، چون می‌دانم آنها، هم هزینه و هم برنامه‌ریزی کردند.

وی ادامه داد: با تعهد و تمرکز کامل هم‌قسم شدیم که با بهترین نمایش دل مردم کشورمان را شاد کنیم و همیشه باعث افتخار مردم سرزمین‌مان باشیم. جام جهانی ویترین بزرگی برای تمام بازیکنان دنیا است. بعد از کلی زحمت بازیکنان به این درجه می‌رسند که در جام جهانی حضور داشته باشند. من و همه بازیکنان تیم ملی از این قاعده مستثنی نیستیم و سعی کردیم مثل تمام اسطوره‌های کشورمان مثل علی دایی، مهدوی‌کیا و نکونام این مسیر را طی کنیم و به این آرزو برسیم که با دویدن و عرق ریختن‌ دل مردم کشورمان را شاد کنیم. به جز این هدف دیگری نداریم.

مدافع تیم ملی در واکنش به سوالی درباره سیستم دفاعی خوب تیم ایران در جام جهانی 2018 و اینکه آیا در قطر نیز همان شیوه در دستور کار تیم ایران قرار خواهد گرفت یا شاهد شگفتی جدیدی خواهیم بود،‌ گفت: بزرگترین نقطه قوتی که ما در جام جهانی قبل نشان دادیم این بود که همه تیم در کنار هم برای گل نخوردن و دفاع از دروازه تلاش می کردند. بزرگترین چیزی که کادرفنی و مربیان به بازیکنان منتقل می‌کنند اتحاد، همدلی و جنگیدن برای بازیکن کناری است که جزیی از خانواده‌ات است. در کنار هم خانواده‌ای را تشکیل می‌دهیم که از تیم‌مان دفاع کنیم. فکر می‌کنم در جام جهانی  2022 قطر هم بتوانیم از نقطه قوت‌مان بهره ببریم و بهترین نتایج را کسب کنیم.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها