اظهارات متناقض و عصبانیت سرمربی پرتغالی از باشگاه استقلال!

ریکاردو در سفر مجدد به تهران نشستی در این باره با علی فتح‌الله‌زاده خواهد داشت. او قرار است جمعه هفته جاری تمرینات تیم را شروع کند.

علی فتح‌الله‌زاده گفته است، شورای برون مرزی با برگزاری اردوی تدارکاتی استقلال در خارج از کشور مخالف است و تنها می‌تواند برای انجام بازی‌های دوستانه راهی خارج از کشور شود و بر همین اساس تورنمنت دبی مورد بررسی قرار می‌گیرد. از سوی محمد مومنی یکی از اعضای هیات مدیره اعلام کرده هیچ نامه ای از سوی شورای برون مرزی مبنی بر مخالفت با سفر استقلال به خارج از کشور به دست آنها نرسیده است و این اظهارات متناقض موجب ناراحتی ریکاردو ساپینتو شده است.

سرمربی تیم استقلال قصد داشت، در تعطیلات به بهانه جام جهانی تیم استقلال را به پرتغال ببرد و دو سه بازی دوستانه با تیم‌های لیگ برتری برگزار کند، اما باشگاه استقلال به نظر می‌رسد به خاطر مشکلات مالی این برنامه را لغو کرده است. از سویی تیم مایل به برگزاری اردو در ترکیه هم نیست چون مشکلات مالی در این تیم موجب شده باشگاه استقلال در پرداخت پاداش‌های سوپر جام هم ناکام بماند.

ماجرای محمد محبی هم چالش‌های تازه ای برای باشگاه ایجاد کرده است. ریکاردو ساپینتو انتظار دارد در شرایطی که تیم رو به جلو است مشکلات مالی مانع از اجرای ایده‌هایش نشود. البته سرمربی تیم روی پرداختی به بازیکنان تیم هم تاکید دارد و گفته است اگر دستمزدها به موقع پرداخت نشود و بازیکنان ناراحت شوند دیگر کاری از دست او ساخته نیست.

ریکاردو در سفر مجدد به تهران نشستی در این باره با علی فتح‌الله‌زاده خواهد داشت. او قرار است جمعه هفته جاری تمرینات تیم را شروع کند.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها