روشن : با حضور کی روش نباید انتظارمان پایین باشد

فکر می‌کنم همه امیدوار هستند که تیم در جام جهانی نتیجه بگیرد و به مرحله بعد صعود کنند.

حسن روشن پیشکسوت فوتبال می گوید با حضور کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران باید انتظار موفقیت در جام جهانی قطر را داشته باشیم و آن‌ها می توانند در مسابقات 2022 به نتایج قابل قبول دست پیدا کنند.

وضعیت تیم ملی فوتبال ایران را چطور ارزیابی می کنید؟

در تیم ملی فعلی حداقل 60 درصد در لیگ‌های معتبر اروپایی بازی می‌کنند و تعدادی هم جوان هستند که در حال ارزیابی توسط کی‌روش هستند. مقابل نیکاراگوئه بازی نسبتا خوبی شاهد بودیم. با توجه به توانایی بازیکنان و کارلوس کی‌روش باید امیدوار باشیم بچه‌ها نمایش خوبی از خود ارائه دهند و به مرحله بعد صعود کنند.

به نظر شما تیم ملی از مرحله گروهی جام جهانی صعود می‌کند؟

فکر می‌کنم همه امیدوار هستند که تیم در جام جهانی نتیجه بگیرد و به مرحله بعد صعود کنند. برخی می‌گویند انتظار را بالا نبرید اما من معتقدم پتانسیل ما بسیار بالاست و بازیکنا‌ن توانایی داریم. با توجه به داشته‌های‌مان و اینکه کی‌روش استخدام شده، نباید انتظارمان پایین باشد. کی‌روش به عنوان کسی که سابقه حضور در جام جهانی به  همراه ایران و پرتغال را پیشتر داشته و یکی از باسابقه ترین سرمربیان در زمینه حضور در جام جهانی فوتبال است این حس را به وجود می‌آورد که تیم ما می‌تواند در جام بدرخشد.

نقاط قوت تیم ملی را در کدام بخش ها می بینید؟

ما در 50 متر رو به جلو، بازیکنان خوبی داریم. امیدوارم سردار آزمون مشکل مصدومیت نداشته باشد. طارمی بسیار آماده است و همه در خط حمله باکیفیت هستند. امید ابراهیمی می توانست به ما کمک کند اما به هر حال یک اتفاق باعث شد او را در جام نداشته باشیم. به طور کلی اما همان‌طور که گفتم به درخشش تیم امیدوارم.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها