کریم‌زاده: دوری از ورزشگاه وطنی اتفاق خوبی برای ما نیست

قطعاً گرفتن شش امتیاز برای ما خوب نبود، ولی باید در نظر گرفت که چه مشکلاتی داشتیم.

هافبک تیم فوتبال نساجی مازندران اعتقاد دارد دوری از ورزشگاه وطنی برای این تیم اتفاق خوبی به شمار نمی‌آید.

متین کریم‌زاده درباره نتایج نه‌چندان خوب تیمش در لیگ امسال، اظهار داشت: خودمان هم از این نتایج راضی نیستیم و مطمئناً تلاش می‌کنیم تا این روند را تغییر دهیم. مردم قائم‌شهر و هواداران نساجی هم به چشم یک قهرمان به تیم‌مان نگاه می‌کنند، چون فصل قبل در جام حذفی قهرمان شدیم و آنها حالا توقع دارند که نتایج خوبی بگیریم. قطعاً گرفتن شش امتیاز برای ما خوب نبود، ولی باید در نظر گرفت که چه مشکلاتی داشتیم.

وی در ادامه افزود: ما در دو بازی ابتدایی به شدت بابت داوری لطمه دیدیم و اگر این اتفاق نمی‌افتاد الان 10 امتیاز داشتیم. امیدوارم دیگر با اشتباهات داوری روبه‌رو نشویم و نتایجی بگیریم تا دل هواداران را خوشحال کنیم. بچه‌ها این روزها با انگیزه بالایی تمرین می‌کنند و آقای مطهری هم مربی بادانشی است که سعی می‌کند بهترین شرایط را از لحاظ فنی برای تیم ایجاد کند.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائم‌شهر در مورد ایرادهایی که سازمان لیگ به ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر گرفته است، خاطر نشان کرد: واقعاً این شرایط در شأن نساجی و هوادارانش نیست. من ایرادهایی را که به ورزشگاه گرفته شد، دیدم و امیدوارم که هر چه سریع‌تر آنها را برطرف کنند. دوری از ورزشگاه شهید وطنی واقعاً اتفاق خوبی برای ما نیست و امیدوارم مثل دو سال گذشته خانه‌ به دوش نباشیم.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها