بیرانوند سرباز نیست

با این حال طی یکی دو روز گذشته شایعاتی مطرح شد که علیرضا سرباز است و از آخر شهریور این بازیکن باید برای یک تیم نظامی بازی کند.

پرسپولیس بعد از عملکرد ضعیف گلرهایش در  فصل قبل، به سراغ جذب علیرضا بیرانوند رفت و در نهایت موفق شد با قراردادی ۳ ساله گلر شماره یک تیم ملی را به خدمت بگیرد.انتقالی که باعث شد تا پرسپولیس مشکلات سال گذشته را دیگر نداشته باشد و خیال کادرفنی و هواداران این تیم را از داشتن یک گلر مطمئن راحت کرد.

با این حال طی یکی دو روز گذشته  شایعاتی مطرح شد که علیرضا سرباز است و از آخر شهریور این بازیکن باید برای یک تیم نظامی بازی کند.

موضوعی که اصلا صحت ندارد و این خبر اشتباه است.  پیگیری‌های ما نشان می‌دهد علیرضا فعلا سرباز نخواهد شد و مشکلی برای بازی کردن برای  پرسپولیس نخواهد داشت.

شاید خیلی‌ها این موضوع را ندانند  ولی علیرضا بیرانوند یکی از تحصیلکرده‌های فوتبال ما به حساب می‌آید. گلر  تیم ملی که در پرسپولیس بازی می‌کند لیسانس تربیت بدنی دارد و سال قبل هم در آزمون مقطع کارشناسی ارشد شرکت کرد و قبول شد.

علیرضا هم اکنون در رشته فیزیولوژی ورزشی دانشگاه خرم آباد مشغول به تحصیل است و با توجه به این موضوع بیرانوند سرباز نخواهد شد. البته لازم به ذکر است به دلیل حضور بیرانوند در فوتبال، او به صورت غیر حضوری تحصیل می‌کند. همچنین طبق قانون نظام وظیفه، علیرضا بعد از ۳۰ سالگی به خاطر متاهل بودن و داشتن ۲ فرزند، می‌تواند برای گرفتن معافیت اقدام کند تا مشکل سربازی‌اش به طور کامل برطرف شود.

به این ترتیب و با توجه به دانشجو بودن بیرانوند، یکی از نگرانی‌های پرسپولیسی‌ها برای ادامه فصل برطرف خواهد شد و علیرضا می‌تواند بدون مشکل برای تیم خود  به میدان برود.همچنین بیرانوند بعد از ۳۰ شهریور امسال که ۳۰ سالگی را پشت سر خواهد گذاشت، می‌تواند برای گرفتن معافیت اقدام کند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها