قنبرزاده: همه در هیئت رئیسه پیگیر و دلسوز هستند و تصمیم مناسبی اتخاذ می‌شود

هر صحبتی بوده، آقای اصولی کرده است و اجازه بدهید من اظهارنظر نکنم.

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال تأکید کرد، اعضای هیئت رئیسه این فدراسیون پیگیر و دلسوز هستند و بهترین تصمیم برای تیم ملی اتخاذ خواهد شد.

منصور قنبرزاده پس از جلسه امروز (سه‌شنبه) هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اولین جلسه رسمی هیئت رئیسه، رئیس جدید فدراسیون توصیه‌هایی داشت و ما تقسیم کار کردیم. متعهد شدیم که این تقسیم کار را هم رعایت کنیم. هرگونه اطلاع‌رسانی درباره محتوای جلسه مقرر شد که حتماً با سخنگوی هیئت رئیسه باشد و ایشان صحبت کند. الان من اخلاقاً مجاز نیستم درباره چیزی که پروتکل شده است، صحبت کنم.

وی اضافه کرد: هر صحبتی بوده، آقای اصولی کرده است و اجازه بدهید من اظهارنظر نکنم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه این شرایط ابهامات را بیشتر می‌کند، تصریح کرد: به همین دلیل جلسه اضطراری برگزار شده است. جلسه فوری برگزار شد که کار‌ها را پیش ببریم. همانطور که شما و مردم دلسوز هستید، رئیس فدراسیون و اعضای هیئت رئیسه هم باید پاسخگو باشند و قطعاً از شما کمتر دلسوز نیستند. صحبت کردن ایجاد حاشیه می‌کند و قرار ما این است که دیگر حاشیه نباشد.

قنبر‌زاده با بیان اینکه هنوز زمان جلسه بعدی هیئت رئیسه مشخص نشده است. درباره وضعیت اردوی تیم ملی در اتریش گفت: همه این مسائل را سخنگوی فدراسیون توضیح می‌دهد. من در جریان موضوعات هستم، ولی صحبت نمی‌کنم. نمی‌خواهم پاسخی بدهم.

وی راجع به صحبت‌های احمد راستینه اشاره کرد: راستینه چه کسی است؟ ایشان را نمی‌شناسم و برای همین نمی‌خواهم صحبتی کنم. من برنامه‌های ورزش را خیلی کم می‌بینم.

قنبرزاده در مورد موضع صداوسیما در قبال فدراسیون فوتبال گفت: در این باره هم صحبتی ندارم و مردم قضاوت می‌کنند. آنقدر برنامه تولید کردن برخی از دوستان تکراری شده است که اجازه دهید مردم قضاوت کنند.

وی درباره اینکه خیلی طبیعی است فردی که در دو بازی دوستانه پیش روی تیم ملی روی نیمکت بنشیند در جام جهانی هم سر مربی باشد، ابراز داشت: همه در هیئت رئیسه پیگیر و دلسوز هستند و تصمیم مناسبی اتخاذ خواهد شد. امروز هم درباره فردی تصمیمی گرفته نشده و مسائل به صورت کلی بررسی شدند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون درباره اینکه ترکیب هیئت رئیسه را چگونه می‌بیند، گفت: خیلی صمیمی است و در کمال آرامش جلسات برگزار می‌شود. باید از میرشاد ماجدی هم تشکر کنیم که فدراسیون را با منابع مالی خوبی تحویل داده‌اند.

وی درباره گفته شده قرار است تجمعی در مقابل فدراسیون تشکیل شود، گفت: اطلاعی ندارم ولی کار با تجمع یا بدون تجمع انجام خواهد شد. این هیئت رئیسه کار خودش را می‌کند. هیئت رئیسه از کار اساسنامه‌ای و وظیفه‌ای که دارد شانه خالی نمی‌کند. الان برخی از دوستان گفتند از پارکینگ برو، ولی من گفتم از رسانه فرار نمی‌کنم و حقیقت را می‌گویم.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها