ادعای رسانه قطری؛ کی‌روش به نیمکت تیم ملی ایران نزدیک است

ادعای بازگشت کارلوس کی‌روش در حالی است که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال امروز نخستین جلسه رسمی خود را برگزار خواهد کرد.

نشریه الرایه قطر در گزارشی با اشاره به تغییر و تحولات فوتبال ایران نوشت: کی‌روش در آستانه حضور در نیمکت تیم ملی فوتبال این کشور قرار دارد.

به گزارش طرفداری، حضور احتمالی کارلوس کی‌روش در ایران و ائتلاف مجدد وی با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال کشورمان موجب شده تا رسانه‌های مختلف عرب زبان نیز به بازگشت احتمالی سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران واکنش نشان دهند.

نشریه الرایه قطر در گزارشی با اشاره به تغییر و تحولات مدیریتی در راس فوتبال ایران نوشت: کی‌روش به نیمکت تیم ملی فوتبال ایران بسیار نزدیک است و رسانه‌های ایرانی نیز این موضوع را تایید می‌کنند. وی در کمتر از سه ماه مانده به جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده خواهد گرفت تا جایگزین دراگان اسکوچیچ کروات شود.

ادعای بازگشت کارلوس کی‌روش در حالی است که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال امروز نخستین جلسه رسمی خود را برگزار خواهد کرد تا درباره موضوعات مختلف تصمیم بگیرند. به طور حتم مهمترین موضوع، تکلیف نیمکت تیم ملی فوتبال ایران است. تاج پیش از انتخاب به عنوان رییس فدراسیون فوتبال وعده داد که برای بازگشت کارلوس‌کی‌روش به تیم ملی فوتبال به صورت جدی با این مربی وارد مذاکره خواهد شد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها