بیانیه عزیز محمدی؛ هرآنچه نزد شما بیان کردم، چیزی جز صداقت نبود

خدا را شاهد می‌گیرم هرآنچه که در نزد شما بیان کردم چیزی جز صداقت نبود.

عزیز محمدی پس از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال، بیانیه ای را منتشر کرده است.

این بیانیه را می خوانید:

پیشکسوتان، مدیران و جامعه معزز فوتبال ملی

سلام علیکم

 

با تشکر از فرصتی که برای حضور اینجانب در فرآیند انتخاب ریاست فدراسیون فوتبال  فراهم کردید نکاتی را حضورتان تقدیم می‌کنم.

هر آنچه که در برنامه و مصاحبه‌های انتخاباتی مطرح کردم برگرفته از اعتقادات، یافته‌ها و دانش خودم بود و البته از مشورت و راهنمایی جمعی از دوستان اهل خرد و تجربه بهره بردم و در رقابتی شرکت کردم که انصراف و ائتلاف را برای خود متصور نبودم، اما با توجه به شرایط فوتبال کشور فرار از مسئولیت را برای خود جایز نشمردم و برنامه محور، حاصل پژوهش، تحقیق و تجربه، با آسیب شناسی فوتبال ملی پا به میدان گذاشتم و محوری‌ترین شعار و رویکرد اینجانب ” فوتبال ملی، شفافیت، فرصت برابر ” را که همان نگاه برون رفت ازمشکلات، پیشگیری از عقب رفت و معضلات فوتبال بود را به یادگار باقی گذاشتم و امیدوارم همین رویکرد اصلی و جهت گیری شما عزیزان برای احیای مجدد فوتبال ملی باشد.

خدا را شاهد می‌گیرم هرآنچه که در نزد شما بیان کردم چیزی جز صداقت نبود و هدفی جز انجام وظیفه و اتمام حجت برخود و شما نداشتم.

امیدوارم در به انجام رساندن تکلیف خود که همان روشن ساختن نور امید از طریق فوتبال در دل مردم است موفق باشید و در مسیرخود تا پایان، فرصتی را ازدست ندهید. ( وَلْتَنْظُرْ نَفْسٌ مَا قَدَّمَتْ لِغَدٍ ۖ )

به رغم مفاد متن اعلام لغو مجمع عمومی در شب انتخابات و نحوه برگزاری آن، بر خود وظیفه می‌دانم از اعضای محترم کمیته بدوی انتخابات، دبیر کل محترم فدراسیون فوتبال، کاندیداهای ریاست فدراسیون و خصوصا اعضای محترم مجمع فدراسیون فوتبال تشکر نموده و برای منتخبین آراء مجمع آرزوی موفقیت می‌ کنم.

با آرزوی سربلندی میهن عزیز و فوتبال ملی و موفقیت شما عزیزان در خدمتگزاری؛ والسلام.

عزیز الله محمدی  

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها