قایدی جایی در برنامه ژاردیم‌ ندارد

شباب الاهلی در فصل 21-2020 موفق به فتح سه جام شد، اما فصل گذشته از کسب یک قهرمانی هم بازماند.

یک روزنامه اماراتی از جدایی قریب‌الوقوع مهاجم استقلال از تیم شباب الاهلی و عدم توافق مدیران این باشگاه با اتحاد کلبا، برای پیوستن او به تیم فرهاد مجیدی نوشت. 

به گزارش طرفداری و به نقل از روزنامه امارات الیوم؛ مدیریت باشگاه شباب الاهلی در انتظار قطعی شدن انتقال خوسه مانوئل پیتزی به الوحده هستند تا برای جذب عمر خربین مذاکره کنند. در صورت پیوستن پیتزی به الوحده، این باشگاه باید نام یک بازیکن خارجی را از فهرست خود خارج کند.

همچنین مهدی قایدی جایی در برنامه‌های لئوناردو ژاردیم ندارد و عقد قرارداد با خربین، جدایی این بازیکن ایرانی را تسهیل می‌کند. لیست شباب الاهلی چهار بازیکن خارجی دیگر یعنی فدریکو کارتابیا، توماس اولسن، عزیز گانیف و احمد نوراللهی دارد که ماندن کارتابیا و نوراللهی در تیم تأیید شده بود.

به درخواست ژاردیم، مدیریت شباب الاهلی در حال کار کردن روی عقد قرارداد با بازیکنان خارجی جدیدی هستند که توانایی‌های بهتری نسبت به اولسن، گانیف و قایدی داشته باشند.

فرهاد مجیدی سرمربی اتحاد کلبا، از مسئولان این باشگاه درخواست کرده بود که قایدی را به خدمت بگیرند. با این حال مدیران دو باشگاه برای نهایی کردن این انتقال به توافق نرسیده‌اند.

شباب الاهلی در فصل 21-2020 موفق به فتح سه جام شد، اما فصل گذشته از کسب یک قهرمانی هم بازماند و در جایگاه پنجم جدول لیگ برتر امارات قرار گرفت.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها