گفته بودم بشار اسد از پشت به ایران خنجر می‌زند!

فلاحت پیشه: سال ۹۷ گفتم بشار اسد روزی از پشت به ایران خنجر خواهد زد.

گفته بودم بشار اسد از پشت به ایران خنجر می‌زند!

حشمت الله فلاحت پیشه به حمایت بشار اسد از حق حاکمیت امارات بر جزایر سه گانه واکنش نشان داد.

حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سابق، در واکنش به حمایت سوریه از حق حاکمیت امارات بر جزایر سه‌گانه ایرانی، در توئیتی نوشت؛

سال ۹۷، هنگام خروج از اتاق نشست با بشار اسد، نماینده دولت از من پرسید نظرت در مورد او چیست؟ گفتم روزی از پشت به ایران خنجر خواهد زد. به گونه ای یکه خورد که چند قدم از من عقب ماند. کم از این عقب ماندگی ها در سیاست خارجی نداریم.

توییت

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 • کرامت سلیمی

  متاسفانه همه کشورها اگر بتوانند به ایران ضربه خواهند زد.

  و شما به دنبال یک روشنایی می گردید.

  بنده راهی را به شما نشان می دهم که هم امریکا و هم روسیه و هم چین دیگر نمی توانند به عنوان یک ابرقدرت در روابط بین الملل ظاهر شوند و باید هم سطح کشور ما ظاهر شوند وفقط لازم است که شما بدون تعصب مطالب بنده را مطالعه کنید و تلاش کنید این مطالب را در سطح وسیع رسانه ای کنید و بنده امادگی همکاری لازم را با شما دارم.

 • کرامت سلیمی

  بنده کرامت سلیمی هستم که حدود 38 سال در مورد سلاح هسته ای و انرژی هسته ای مطالعه ، تحقیق ، تفکر و رصد موضوعات مرتبط را داشته ام و در سال 1395 مقاله ای نوشتم و با ذکر دلایل و شواهدی اعلام کردم که سلاح هسته ای مطلقا وجود خارجی ندارد و آن چیزی که در هیروشیما و ناکازاکی رخ داد یک فریبکاری نظامی و یک نمایشنامه هالیوودی بوده است و همچنین برق هسته ای نیز مطلقا وجود ندارد و همه نیروگاه های گازی و زمین گرمایی هستند.  توضیح ماجرا و انچه در واقع در دو شهر هیروشیما و ناکازاکی رخ داده را در مقاله ام نوشته ام.  به غیر از تعدادی از رسانه های داخلی سایت اسپوتنیک کشور روسیه اولین رسانه بین المللی بود که مقاله بنده را منتشر نمود.  کشوری که مدعی داشتن هزاران کلاهک هسته ایست به مقاله دروغ بودن سلاح هسته ای اهمیت داد و آن را منتشر نمود و حدود یک سال هم درصفحه اصلی سایت خبری قرار داشت .!!!!

  لینک مقاله در سایت اسپوتنیک روسیه :

  https://spnfa.ir/20161029/1947339.html

  سایت اسلام تایمز لبنان نیز این مقاله را بازنشر نمود.

  در سال 1397 اقای احمدیان معاون سازمان انرژی اتمی ایران با بنده تماس گرفتند وگفتند که مقاله بنده در سایت اسپوتنیک را مشاهده کرده اند و قبول داشتند که دیدگاه بنده در مورد سلاح هسته ای درست است و سلاح هسته ای یک خالی بندیست و مطلقا وجود خارجی ندارد. در ان موقع بنده از اقای احمدیان خواهش کردم که مقاله بنده را در بولتن خبری این سازمان منتشر کنند و ایشان قبول کردند و ان را منتشر کردند.

  در بولتن 17 مهر 1397 این مقاله منتشر شده است.

  : لینک مقاله در بولتن خبری سازمان انرژی اتمی ایران


  https://www.aeoi.org.ir/portal/file/?271451/-__-%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-1397.7.17-(1).pdf

 • کرامت سلیمی

  (افشای دروغ بودن سلاح هسته ای منجر به فروپاشی پیمان ناتو خواهد شد)

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها