جشنواره موسیقی فجر صحنه رونمایی از ترانه‌های منتخب سال 98

جشنواره موسیقی فجر صحنه رونمایی از ترانه‌های منتخب سال 98 است. جایزه ترانه با هدف تجلیل از ترانه‌سرایان برتر و ترویج مفاهیم نو اعطاء می‌شود.

جشنواره موسیقی فجر صحنه رونمایی از ترانه‌های منتخب سال 98

سرویس فرهنگی مستقل آنلاین: به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، جایزه ترانه با هدف تقدیر و تشکر از ترانه‌سرایان برتر ضمن ترویج مفاهیم تازه و ارزشمند در ترانه‌ها و معرفی ترانه‌های برگزیده در سی و پنجمین دوره جشنواره موسیقی فجر اعطاء می‌شود.

امسال نیز جشنواره موسیقی فجر صحنه رونمایی از ترانه‌های منتخب سال 98 است. امسال متن ترانه‌هایی که از اول مهرماه 1397 تا پایان مهرماه 1398 به‌صورت تک‌آهنگ یا در قالب آلبوم موسیقی از سوی مؤسسات یا اشخاص حقیقی پس از دریافت مجوز از دفتر موسیقی تولید و منتشر شده‌اند، توسط هیئتی از داوران بررسی و ترانه‌های برگزیده معرفی می‌شوند.

در فاصله اول مهر 1397 تا پایان مهر 1398 بیش از شش هزار قطعه متن ترانه با مجوز دفتر موسیقی به‌صورت تک آهنگ یا در قالب آلبوم منتشر شدند، که مرحله نخست انتخاب این ترانه‌ها در حال انجام است و در مرحله نهایی ترانه‌های برگزیده در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر معرفی می‌شوند.

با توجه به تعداد بسیار ترانه‌هایی که به‌صورت تک آهنگ و آلبوم تولید و منتشر می‌شوند، جایزه ترانه می‌تواند به کمک متخصصان و آرا مردمی، ترانه‌های شاخص و برگزیده را به جامعه معرفی کند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها