زهره سادات لاجوردی:

ما نیازی به حضور آقایان در حوزه زنان نداریم

امروز در بسیاری از شهرستان‌ها این کمبود دیده نمی‌شود اما اگر استثنایی هم وجود دارد بنا به درخواستی که گروه‌های مختلف مردمی داشته‌اند ما نیازی به حضور پزشک آقا در حوزه زنان نداریم و باید از این مسأله جلوگیری شود.

ادعای خانم نماینده درباره مراجعات مردمی برای منع حضور پزشکان مرد جهت درمان زنان

زهره سادات لاجوردی گفت:‌ با افزایش بانوان پزشک در حوزه درمانی زنان دغدغه‌ها در این زمینه رفع شود و ما هم در مجلس پیگیر این موضوع هستیم.

زهره‌سادات لاجوردی نماینده مردم تهران گفت: ما به لطف خدا پس از انقلاب اسلامی در رشته‌های پزشکی مرتبط با زنان به ویژه زنان و زایمان نیروهای کارآمد، مکفی از میان خود بانوان داریم.

وی افزود: اگر هم کمبودی در حوزه پزشک زنان وجود دارد باید با افزایش ظرفیت پزشک خانم در این حوزه مشکل را رفع کنیم و کمبودها در این زمینه جبران شود.

عضو فراکسیون زنان مجلس اظهار داشت: البته امروز در بسیاری از شهرستان‌ها این کمبود دیده نمی‌شود اما اگر استثنایی هم وجود دارد بنا به درخواستی که گروه‌های مختلف مردمی داشته‌اند ما نیازی به حضور پزشک آقا در حوزه زنان نداریم و باید از این مسأله جلوگیری شود.

عضو فراکسیون زنان مجلس خاطرنشان کرد:‌ ما در مجلس به جد این موضوع را پیگیری می‌کنیم تا بانوان ما این امنیت خاطر را داشته باشند که در حوزه زنان پزشک خانم آنها را ویزیت و درمان می‌کند./فارس

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها