رأی قاطع کنگره حزب جمهوریت به عزل متخلفین

دومین کنگره حزب جمهوریت ایران اسلامی برگزار شد

طبق مصوبه اعضای مجمع عمومی حزب جمهوریت ایران اسلامی که امروز (جمعه – ۲۴ بهمن) برگزار شد، آقایان رحمت اله بیگدلی، محسن رفیعیفر، اسفندیار عبدالهی، نیما کشوری و ایرج کاظمی، متخلف شناخته شده و از عضویت در شورای مرکزی حزب عزل شدند. همچنین با استعفای آقایان مهدی مازنی، مهدی دلجو و مجید نصیرپور موافقت شد.

دومین کنگره حزب جمهوریت ایران اسلامی برگزار شد

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب جمهوریت ایران اسلامی، طبق اعلام قبلی، مجمع عمومی عادی و فوق العاده حزب جمهوریت بصورت مجازی و با حضور نماینده وزارت کشور و اکثریت اعضا برگزار گردید. در ابتدای جلسه با رأی اعضا،خانم سمیه طهماسبی و آقایان پرویز سارانی و سید داود افضلی به عنوان هیئت رئیسه انتخاب شدند و آیت الله رسول منتجب نیا نیز به دعوت هیئت رئیسه در جایگاه حضور یافت.

پس از آن، طی انتخاباتی، برخی تغییرات در اساسنامه و مرامنامه به تصویب مجمع عمومی رسید و برخی افراد متخلف نیز از عضویت در شورای مرکزی حزب عزل شدند و با استعفای سه نفر از اعضای شورای مرکزی موافقت شد. ساناز فاضلی، ابراهیم ابراهیمی و فرانک محمدی هم به ترتیب به عنوان بازرسان اصلی و مرتضی طائفی و محمد قنبری به عنوان بازرسان علی البدل به مدت یکسال انتخاب شدند.

در پایان، مستندات حضور و آرای اعضای مجمع عمومی به نماینده وزارت کشور تقدیم شد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها