وزیر فرهنگ و ارشاد از کنار برخی شائبه‌های مطرح شده عبور نکند

بیژن مقدم در متن انصراف از ادامه رقابت در انتخابات چهارم آذر نوشت: وزارت ارشاد به شائبه های انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بی اعتنایی نکند.

وزیر فرهنگ و ارشاد از کنار برخی شائبه‌های مطرح شده عبور نکند

بیژن مقدم کاندیدای اصولگرای هجدهمین دوره انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات که مورد حمایت جمع گسترده ای از رسانه های انقلابی بود، با انتشار نامه ای ضمن اعلام انصراف از ادامه رقابت خود در مرحله دوم این انتخابات که در تاریخ چهارم آذرماه جاری برگزار می شود، از وزیر و مسئولان وزارت ارشاد خواست، نسبت به شائبه های مرحله اول این انتخابات بی اعتنایی نکنند. 

متن نامه مقدم بدین شرح است: همانگونه که مطلع اید انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات در تاریخ ۲۰ آبان 99 برگزار گردید و به دلیل آنکه هیچ یک از نامزدها موفق به کسب نصاب لازم نشدند، انتخابات به دور دوم کشیده شد. 

 ضمن تشکر از  مسئولیت شناسی و مشارکت فعال مدیران رسانه، از همه عزیزانی که در سراسر کشور به اینجانب رای دادند سپاسگزارم و امیدوارم نماینده آنان در هیات نظارت، صدای رسا و پژواک مطالبات بر حق رسانه‌ها باشد. 

اینجانب بدینوسیله انصراف خود را از حضور در مرحله دوم انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات اعلام می دارم. 

بدیهی است مسئولان محترم برگزار کننده انتخابات بویژه وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نباید از کنار برخی شائبه‌های مطرح شده عبور کنند. چرا که بی اعتنایی آنها به بی اعتباری انتخابات مربوط به فرهیخته ترین اقشار جامعه می انجامد.

با آرزوی روزهای بهتر برای همکاران رسانه ای

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها