مردم روزی خواهند ریخت و ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از مجلس و دولتمردان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دولت بیرون خواهند کرد

علیپور، نماینده مردم ماکو در مجلس گفت: دولت چه کاری انجام می‌ دهد که ارز این گونه افسارگسیخته است؟ آقای رئیس جمهور شما از حال مردم خبر دارید؟!

حجم ویدیو: 2.23M | مدت زمان ویدیو: 00:01:16

چند نما از مجلس یازدهم

مجلس یازدهم از زمان آغاز به کار با حواشی بسیاری روبرو بوده است. از تشکیل فراکسیون های مختلف تا تائید اعتبارنامه ها. با این حال نظر برخی شخصیت های سیاسی در مورد مجلس یازدهم شنیدنی و خواندنی است.

محمد مهاجری نوشت: مجلس یازدهم و مجمع در حال فتنه سازی هستند. این فعال سیاسی اصولگرا درباره اظهار نظرهای این روزهای نمایندگان مجلس یازدهم و برخی افراد هشدار دارد.

محمد مهاجری

کنایه‌های غرضی: نمایندگان تند و تیز حرف می‌زنند انگار مجلس میدان جنگ است

این دولت با تمام بی همتی هایش یک سال دیگر می رود، حالا با این وصف کشور را درگیر استیضاح دولت کردن، نشان داد که مجلس تشخیص سیاسی و اجتماعی ندارد و امور محول به خود را نمی داند. در مجموع چنین مجلسی توان کمک به انقلاب اسلامی را ندارد.

مجلس امروز حرف هایی می زند که از {محتوای} تند و تیزی برخوردار است. نمایندگان تصور می کنند مجلس محل جنگ است. در حالیکه مجلس محل رسیدگی به امور کشور است. حالا هم که از مقام معظم رهبری اخطار گرفتند تا دولت را بیسواد نخوانند. خیلی گرفتن این اخطار برای مجلس سنگین بود.

معتقدم کسانی که می خواهند نامزد انتخابات مجلس شوند باید مدرکی ارائه دهند که بر قانون اساسی مسلط هستند و از حدود اختیارات و وظایف مجلس اطلاع دارند. متأسفانه کسی توجه به این مسئله نمی کند. نتیجه اش هم این می شود که بعضی در مجلس تعداد اصول قانون اساسی را نمی دانند.

مردم محروم یک روز خواهند ریخت و همه ما را از مجلس و دولت بیرون می کنند!

شهریاری گفت: آقای رئیس جمهور اگر دولت کاری نکند مردم محروم یک روز خواهند ریخت و همه ما را از مجلس و دولت بیرون می کنند!

نماینده مردم زاهدان در مجلس ادامه داد: این روزها گرانی غوغا می‌کند. منابع ارزی و طلای کشور را دولتمردان به تاراج بردند و امروز قیمت دلار سر به فلک کشیده است.

شهریاری نماینده مردم زاهدان

آقای رئیس جمهور یک شب گرسنه نخوابیده که متوجه شود معنای گرسنگی چیست. بی‌پول نبوده که بچه‌اش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به خاطر بی‌پولی نتواند به مدرسه بفرستد. فرزندانش بیکار نبوده‌اند که ببیند بیکاری چه بلایی بر سر خانواده‌ها می‌آورد.

خانواده‌هایی هستند که ۴ نفر یا ۵ نفر بیکار تحصیلکرده دارند و هیچ شغلی برای آنها وجود ندارد.

اگر دولت کاری نکند به خاطر فقر و گرسنگی و فشار محرومین مردم روزی خواهند ریخت ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از مجلس و دولتمردان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دولت بیرون خواهند کرد. خیلی زمان نمی‌برد؛ چرا چشم و گوشتان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بسته‌اید و توجه نمی‌کنید؟

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها