تاجگردون:مظلوم واقع شده ام!

منتخب مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی نسبت به ارجاع اعتبارنامه‌اش به کیمسیون تحقیق اعتراض کرد و گفت: من داعیه، تمایل و اصرار به ماندن در مجلس ندارم اما شما باید پاسخگوی اعمالتان باشید.

تاجگردون:مظلوم واقع شده ام!

غلامرضا تاجگردون در تذکری در جلسه علنی صبح امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و بعد از ارجاع اعتبارنامه‌اش به کمیسیون تحقیق خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: من در انصاف و عدالت شما و هیات رئیسه شکی ندارم اما خواهش می‌کنم شما و نمایندگان به این موضوع توجه کنید، البته انتظار داشتم قبل  از رای گیری عنایت کنید اما اراده شما و جمع این بود که این اخطار وارد تشخیص داده شود و به رای گذاشته شود، برخلاف آن چه سخنگوی هیات رئیسه در دو سه روز گذشته در ارتباط با رویه اعمال رای شعبه در صحن علنی گفتند.

منتخب مردم گچساران خاطرنشان کرد: من نمی دانم امروز براساس چه چیزی به این شکل عمل شد؟ آیا اگر کسانی دیگر در شعبه به آنها اعتراض می‌شد و یک نفر دیگر، امروز در مجلس می‌گفت بر اعتراضم باقی هستم که آن یکی غلامرضا تاجگردون نبود هم اینگونه عمل می شد که مظلومانه می‌خواهید در این مجلس با او برخورد کنید؟ این رویه رویه‌ خوبی نیست. من نه داعیه ماندن، نه تمایل به ماندن و نه اصراری به ماندن دارم. یک کیف در دستم می‌گیرم و از مجلس بیرون می‌روم، این شما هستید که باید در درگاه خداوند روز قیامت و شب آخرت پاسخگوی اعمالتان باشید.

تاجگردون در ادامه خاطرنشان کرد: قرار است اعتبارنامه من به کمیسیون تحقیق برود، دنیا گوشه کوچکی از آخرت است. من در هر مقام و منصبی که باشم باید پاسخگوی هر احدالناسی از جامعه باشم، حتما هم در کمیسیون تحقیق حضور پیدا می‌کنم ولی خواهش می‌کنم به این بسنده نکنید، وظیفه شما این است که قانون، آیین‌نامه و شرع و قانون اساسی را رعایت کنید.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها