حرف های میرسلیم چیزی جز تطهیر رژیم منحوس پهلوی است؟

سید مصطفی میرسلیم نماینده منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در گفت و گویی، نظرات جنجالی و جالبی را در مورد اعدام های انقلابی گفت. او از تخلفاتی گفت که در ابتدای انقلاب برای این مدل اعدام‌ها صورت می گرفته. اگرچه از نظر میرسلیم نیت خلخالی سوء نبوده اما مسیرش نادرست بوده است.

حجم ویدیو: 12.03M | مدت زمان ویدیو: 00:02:44

واکنش رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به مصاحبه میرسلیم درباره خلخالی (رازگشایی مصطفی میرسلیم از تخلفات صادق خلخالی در صدور احکام اعدام ابتدای انقلاب): این حرف‌های بدون سند، رهاوردی جز تطهیر رژیم منحوس پهلوی دارد؟

ایجاد شائبه و تردید در خصوص اقدامات اوایل انقلاب، آیا بازی در زمین دشمن نیست؟ بنابراین بیان اظهاراتی که می‌تواند دستاویزی برای دشمنان انقلاب باشد آن هم از سوی برادر دلسوزی چون شما که از همان سال‌های اول انقلاب در پست‌های مهم مسئولیت داشته‌‌اید، جای تأسف دوچندان دارد.

اگر از همان ایام سند و مدرکی دال بر تأیید ادعای خود داشته و بروز نداده‌‌اید در کتمان حقیقت مسئول هستید. ضمن اینکه اینگونه حرف‌های بدون سند آیا رهاوردی جز تطهیر اقدامات رژیم منحوس پهلوی و عوامل خائن آن به همراه دارد؟

شما در مورد فردی اظهارنظر می‌کنید که اکنون در بین ما نیست. بنابراین اگر ایشان در قید حیات بودند از بسیاری از اقدامات خود در مقام یک قاضی مجتهد که برابر قانون اختیارات داشته، دفاع می‌کردند. حال که توان دفاع از خود را ندارند و سر به تیره تراب نهاده‌‌اند، نقد اقدامات ایشان برابر آموزه‌های اسلامی فاقد وجاهت اخلاقی و آداب اجتماعی است. 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها