عباس عبدی به موضوع اتهام به وزیر نفت واکنش نشان داد و گفت:

نفت لقمه چرب و شیرینی است/ به نام دور زدن تحریم‌ها، بابک زنجانی تکثر می‌کنند

« عباس عبدی»، کنشگر سیاسی اصلاح‌طلب در خصوص اتهام وارده به «بیژن نامدار زنگنه» وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران گفت: در خصوص اتهام وارده گاه کسی را متهم به گرفتن پول از خارج می‌کنند، آن دیگری را متهم به اختلاس و دزدی می‌کنند، ولی دریغ از رسیدگی قطعی و علنی و مجازات کردن مجرم یا افترا زنندگان.

نفت لقمه چرب و شیرینی است/ به نام دور زدن تحریم‌ها، بابک زنجانی تکثر می‌کنند

مستقل آنلاین/  « عباس عبدی»، کنشگر سیاسی اصلاح‌طلب  در خصوص اتهام وارده به «بیژن نامدار زنگنه» وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران گفت:  در خصوص اتهام وارده گاه کسی را متهم به گرفتن پول از خارج می‌کنند، آن دیگری را متهم به اختلاس و دزدی می‌کنند، ولی دریغ از رسیدگی قطعی و علنی و مجازات کردن مجرم یا افترا زنندگان.

عبدی افزود: هرکسی می‌داند هر توهین و اتهامی طرح کند کسی گریبانش را نمی‌گیرد. نتیجه این رفتار چیست؟ هر کسی متوجه می‌شود که در این وضعیت می‌تواند هر توهین و اتهامی را طرح کند؛ ولو آن اتهام درست نباشد و هیچ مرجعی نیز گریبان او را نمی‌گیرد بنابراین ترسی از زدن اتهامات نادرست نخواهد داشت.

او ادامه داد: متاسفانه بخش مهمی از این ماجرا نیز پیرامون نفت است چون نفت لقمه چرب و شیرینی است که خیلی‌ها خود را آماده کرده‌اند تا از طریق آن، فساد مالی انجام دهند و به نام دور زدن تحریم‌ها، بابک زنجانی‌ها را تکثیر کنند. اکنون معلوم شد که چرا عده‌ای این همه دنبال به هم زدن روابط معمول کشور و بازگشت تحریم‌ها هستند.

                                                         

 

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها