در ایران تنها یک بحران داریم که آن هم با کاهش سن ازدواج حل می‌شود!

شرایطی را باید فراهم کرد که سن ازدواج کاهش پیدا کند. غیر از موضوع فرزندآوری و ازدواج آسان بحران دیگری در ایران نداریم.

در ایران تنها یک بحران داریم که آن هم با کاهش سن ازدواج حل می‌شود!

غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اختتامیه رزمایش جهادگران فاطمی ۳، اظهار کرد: رویکردی که جهادگران در میهن اسلامی آغاز کردند راهگشا و مبنایی است که حتی در انقلاب اسلامی یک تحول فوق العاده و بزرگ را از سوی ملت ایران شاهد بودیم.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سالیانه حدود ۴۵۰ میلیارد نزولات جوی در کشور وجود دارد که از این مقدار  ۱۲۰ میلیارد آب روان حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیارد متر مکعب آن را مدیریت می‌کنیم و مابقی در صحراها و کویرهاست همچنین شیوه آبیاری در ایران همچنان در بخش کشاورزی غیر اصولی است در این راستا ضرورت دارد این شیوه آبیاری در روستاها اصلاح و هر استانی برای اصلاح این مسیر باید نقشه راه داشته باشد.

وی با اشاره به بحران جمعیتی که ناشی از نقشه دشمن است، بیان کرد: کاهش جمعیت کشور، طی یک برنامه چندین ساله متاثر از سازمان‌های بین‌المللی در ایران اجرا شد و امروز آثار منفی آن را می‌بینیم و رفع آن بازهم به دست گروه‌های جهادی و با طرح‌هایی همچون  ازدواج آسان و فرزندآوری قابل حل است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: شرایطی را باید فراهم کرد که سن ازدواج کاهش پیدا کند و با تحول فرهنگی و گروه‌های جهادی این مهم ممکن خواهد شد و از سویی دیگر ساخت منازل ارزان و کم ودیعه برای زوج‌های جوان و سایر طرح‌های سازنده از دیگر برنامه‌هاست.

سردار سلیمانی افزود: طرح‌هایی در دو موضوع فرزندآوری و ازدواج آسان تعریف شده است. غیر از این دو مورد بحران دیگری در ایران نداریم. اقتصاد و معیشت هم‌کلان مسئله هستند که باید با کار جهادی حل و فصل شوند.

سردار سلیمانی تصریح کرد: راه حل مشکلات امروز، اقتصاد مقاومتی و نه اقتصاد سرمایه داری است و تنها در یک مورد بدهی ۵۰۰ میلیارد دلار ترکیه نشان از ضعف‌های اقتصادی لیبرالیستی دارد.

وی کشور ایران را ثروتمند، گسترده و در موقعیت ژئوپلیتیک و قدرتمند عنوان کرد و افزود: امروز در همه رویکردها باید انقلابی عمل کنیم./سپاه نیوز

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها