خبرنامه «دیپلماتیک» لورا روزن خبرنگار آمریکایی نوشت: 

واشنگتن آماده است به سرعت مذاکرات احیای برجام را به نتیجه رسانده و ورق را برگرداند 

خبرنامه «دیپلماتیک» لورا روزن خبرنگار آمریکایی نوشت: یک دیپلمات ارشد آمریکایی امروز گفت که آنها هنوز منتظر پاسخ ایران در مورد زمان آماده شدن برای از سرگیری مذاکرات بین المللی به منظور احیای احتمالی برجام هستند.

یک دیپلمات آمریکایی مدعی شد:

 

 واشنگتن آماده است به سرعت مذاکرات احیای برجام را به نتیجه رسانده و ورق را برگرداند 

 

 خبرنامه «دیپلماتیک» لورا روزن خبرنگار آمریکایی نوشت: یک دیپلمات ارشد آمریکایی امروز گفت که آنها هنوز منتظر پاسخ ایران در مورد زمان آماده شدن برای از سرگیری مذاکرات بین المللی به منظور احیای احتمالی برجام هستند. این دیپلمات افزود در حالی که زمان یک عامل تاثیرگذار است، مهمتر این است که ایرانیان با موضعی واقع بینانه که به بازگشت متقابل به توافق کمک می کند، به مذاکرات بازگردند."

 

این دیپلمات ارشد آمریکایی که خواست نامش فاش نشود، گفت: "ما آماده ایم راهی پیدا کنیم تا تحریم های مغایر با برجام را برداریم و آنها نیز اقدامات هسته ای که با برجام مغایر است را به عقب برگرداند."

 

وی گفت: "ما آماده ایم تا مذاکرات را با این روح و نگرش ادامه دهیم و سعی کنیم به سرعت به نتیجه برسیم تا ورق را برگردانیم."

وی افزود: "ایرانی ها باید تصمیم بگیرند که آیا آنها نیز متعهد به این کار هستند یا نه. در غیر این صورت، ما مجبوریم مسیر متفاوتی را انتخاب کنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها