خلق حماسه ای پر شکوه برای ایران/ پزشکیان را برای چهارسال سکاندار امور اجرایی کشور برگزینید

دکتر مسعود پزشکیان را برای چهارسال سکاندار امور اجرایی کشور برگزینید، زیرا دوست و دشمن او را به صداقت و پاکدستی، صبوری ودلدادگی به مردم می ستایند.

خلق حماسه ای پر شکوه برای ایران/ پزشکیان را برای چهارسال سکاندار امور اجرایی کشور برگزینید

جمعه‌ای که گذشت (۸تیرماه۱۴۰۳) کم رونق ترین انتخابات رئیس جمهوری کشورمان پس از پیروزی انقلاب  رقم خورد. این عدم استقبال مردم، جای تاسف وتامل و عبرت‌گیری فراوان دارد! آن جمعه هر چه بود گذشت و اکنون باید به فکر جمعه آینده (۱۵ تیر ماه ۱۴۰۳) باشیم.

واقعیت این است که بین دو انتخاب بسیارسخت ایستاده ایم: یکی تسلیم کشور به گروه آقای جلیلی که به خوبی ازمواضع و طرح هاوضعف وقوت آنها از قبل و هم اکنون از مناظره هاو مصاحبه هایشان کاملا مشهود است و یا سپردن کشوربه دست دکترپزشکیان عقل گرا وخردورزکه بر تخصص‌گرایی وتعامل با دنیا تاکید دارند برگزینید

بدون شک لازم است دراین جمعه پیش رو همه وهمه به فرموده قرآن کریم :" با توصیه به حق و صبر»  باتشویق بستگان ودوستان بسیج شویدودست دردست هم برای سربلندی کشورمان حماسه ای به یادماندنی بارای به:

 دکترمسعودپزشکیان

 او را برای چهارسال سکاندار امور اجرایی کشور برگزینید، زیرا دوست ودشمن او را به صداقت وپاکدستی، صبوری ودلدادگی به مردم می ستایند. سابقه او نشان می‌دهد که مسلمانی راستگو و عاشق اسلام و ایران و به فکر توسعه و پیشرفت کشور است.

ایشان درطول وزارتش در بهداشت و درمان زمان اصلاحات وچند دوره مجلس، هیچ‌گاه  وعده های شعاری وتوخالی نداده و به دنبال حطام دنیا نبوده  است، بی جهت نیست که بسیاری ازنخبگان وفرهیختگان کشورحتی بعضی آنان که سالهای طولانی پای صندوقهای رای نرفته بودنآمدندو یا گفته اند این جمعه هم خواهیم آمد و به دکتر پزشکیان رای خواهیم داد.

درست است در جمعه قبل مردم، بیشترین رای را به آقای دکتر پزشکیان دادند، ولی باید بهوش بود و غافل نشد که جمعه سرنوشت‌ساز همین جمعه است، پس بکوشید با فراخواندن مردم و حتی با قهرکرده های از صندوق رای_ که موردبی مهری قرارگرفته اند_پای صندوق رای بیایند و آقای پزشکیان رابرگزینند.به امیدپیروزی دکتر پزشکیان درجمعه این هفته.

در پایان به جناب دکتر قالیباف لازم میدانم به دونکته اشاره کنم: یکی این که چرادر اطلاعیه‌ای از آقای جلیلی حمایت کرده است، زیراشما رئیس قوه مقننه کشورید،وقانوناومنطقانباید از نامزد خاصی حمایت میکردید. ودیگراینکه: بعد از این شکست سختی که در دور اول خوردید و رای بسیار کمی آوردید جاداشت سردرگریبان می بردید و علت شکست خود را می یافتیدتاجبران کنید،ن ه اینکه عجولانه از یک کاندیدا حمایت نمایید که حتی بعضی از اطرافیان شما برنتابیدند و به ستادهای تبلیغاتی دکترپزشکیان پیوستند. بنابراین انتظارمی رود با اعلام بی‌طرفی، از این لغزش صورت گرفته موردتوجه عموم مردم قرارگیرد.

آیت الله سید اصغر ناظم‌زاده

حوزه علمیه قم-۱۲تیرماه۱۴۰۳

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها