آیا ظریف در شهر مادری‌اش کتک خورد؟ ظریف: آقای جلیلی آیا شما با آمریکایی‌ها مذاکره نکردید؟ / ویدیو

تصاویر درگیری هواداران ظریف و منتقدانش در مراسم کاشان

آیا ظریف در شهر مادری‌اش کتک خورد؟ ظریف: آقای جلیلی آیا شما با آمریکایی‌ها مذاکره نکردید؟ / ویدیو

 سخنرانی انتخاباتی پرحرارت و پرحاشیه ظریف در حسینیه چهل تَن کاشان و حمله تندروها

 

پنجشنبه شب ۳۱ خرداد محمدجواد ظریف از طرف ستاد مسعود پزشکیان به نشست انتخاباتی در حسینیه چهل تن در کاشان دعوت شده بود که حین سخنرانی وی حامیان جلیلی که از حضور ظریف خشمگین شده و احساس خطر کرده‌اند اقدام به آشوب و بر هم زدن این نشست کردند.

حرکات این افراد در محیط حسینیه با واکنش اعضای ستاد پزشکیان مواجه شد و این آشوب تبدیل به زدوخورد شد. 

بخشی از سخنان ظریف در کاشان:

با خون شهدا کاسبی نکنید، ما طلبی از مردم نداریم این مردم هستند که از ما طلبکار هستند

دکتر پزشکیان انسان سالمی است؛ نهاده دامی و چای دبش در حسابش نیست و در حساب خانواده اش هم نیست

 مردم ایران جمعه پای صندوق بیایید/ 2 قطبی سازی به ضرر روند رای گیری است، من به دنبال 2 قطبی سازی نیستم/ اگر قرار باشد کسی صحبت کند، آنقدر دارم که بگویم که شرم کنید

 آیا به خاطر مخالفت با روحانی این کشور را بدبخت کردید؟ شرم و حیا کنید و از این مردم خجالت بکشید چرا با اف ای تی اف مخالفت کردید؟ بیایید بگویید پورمحمدی دروغ می گوید

 آقای جلیلی آیا شما با آمریکایی ها مذاکره نکردید؟

 نتانیاهو می گوید برجام بزرگترین خطر برای اسرائیل است و روزی که برجام تصویب شد قسم خوردم آن را نابود کنم چرا شما با نتانیاهو هم قسم هستید؟
 

 مردم ما مستحق این نیستند که قربانی مطامع حزبی و سیاسی ما شوند، مردم ما شهید دادند که با گوشت ۷۰۰ هزار تومانی زندگی کنند؟

محمدجواد ظریف عضو ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حسینیه چهل تن کاشان گفت:

 ما بر خلاف اقلیت پررو دنبال غوغا سالاری نیستیم و به دنبال خفه کردن صدای مخالفت هم نیستیم، دنبال این هستیم که مخالف سخن بگوید، شما به اسم شهدا و به اسم شهید سلیمانی صدای همه مخالفانتان را خفه کرده اید، آیا صحبت های شهید سلیمانی را نشنیده اید که گفت دختران بدحجاب دختر من هستند؟آیا نشنیدید؟ چرا توی سرش باتوم زدید؟ با خون شهدا کاسبی نکنید، ما طلبی از مردم نداریم این مردم هستند که از ما طلبکار هستند، دکتر پزشکیان انسان سالمی است، شورای نگهبان او را تایید کرده است، دکتر پزشکیان نهاده دامی و چای دبش در حسابش نیست و در حساب خانواده اش هم نیست.

۲ قطبی سازی به ضرر روند رای گیری است من به دنبال ۲ قطبی سازی نیستم، بلکه به دنبال فرستادن مردم پای صندوق رای هستم، رفتن مردم پای صندوق رای، قدرت مردم را افزایش می دهد، تا بتوانند در برابر ابرقدرت ها ایستادگی کنند و کسی جرات نکند ایران را تحریم کند. از این حرف من ناراحتید چرا ناراحتید؟ دوست دارید تعداد کمتری پای صندوق رای بروند؟ چرا ناراحتید؟ چرا وحشت کردید؟ما به اقلیت احترام می گذاریم و توهین نمی کنیم ، ما مثل اقلیت نیستیم که با اکثریت مردم مخالف هستند، یادتان نیست نماینده یا نا نماینده کاشان که روزگار را بر من در مجلس سیاه کرده بود گند چای دبش را درآورد؟

اگر قرار باشد کسی صحبت کند، آنقدر دارم که بگویم که شرم کنید، آقای پورمحمدی اصلاح طلب نیست بلکه رییس جامعه روحانیت مبارز است و یکی از ستون های انقلاب جامعه روحانیت مبارز است، روز گذشته در مناظره در مقابل جلیلی گفت که، جلیلی به من گفت اگر تو رییس جمهور بودی ما اف ای تی اف را می پذیرفتیم آیا به خاطر مخالفت با روحانی این کشور را بدبخت کردید؟ شرم و حیا کنید و از این مردم خجالت بکشید چرا با اف ای تی اف مخالفت کردید؟ بیایید بگویید پورمحمدی دروغ می گوید.

آقای جلیلی آیا شما با آمریکایی ها مذاکره نکردید؟

آیا شما به جای اینکه در برابر همپای خود بنشینید در برابر معاون وزیر خارجه آمریکا ننشستید؟ آیا بد بود که من شان کشور را چنان بالا بردم که وزیر خارجه آمریکا به ملاقات من آمد؟ آیا بد بود هر بار مذاکره می کردند یک تحریم جدید و یک بیچارگی جدید بر مملکت تحمیل می کردند، ما هر بار مذاکره کردیم یک تحریم را برداشتیم آیا گناه کردیم؟آقایان با چه رویی در برابر این مردم می ایستند؟ و دروغ می گویند؟به مذاکره رفتن و دست خالی برگشتن خوب است؟ آیا شعار دادن و جیب مردم را خالی کردن خوب است؟

مردم ما مقاومت کردند در برابر تحریم که گروهی پررو بیایند و باز هم از جیب آنها خرج کنند و بگویند وضع خیلی خوب است؟

دوستان خودتان در جبهه پایداری گفتند سردار سلیمانی گفت اگر جلیلی رییس جمهور شود من یک روز نمی مانم، آقای قالیباف اخیرا گفت که سوپر انقلابی ها شهید سلیمانی را هم قبول نداشتند حالا چه کسی دروغگو است؟
 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها