ادعای سرمایه دار آمریکایی:

بیت کوین برای همیشه موفق خواهد بود

سرمایه دار مشهور آمریکایی که در زمینه رمزارزها فعال است اطمینان داد آینده بسیار روشنی در انتظار بیت کوین است.

مایک نووگراتز ، بنیانگذار و مدیرعامل صندوق رمزنگاری Galaxy Digital ، یکی از بزرگترین معتقدان به پتانسیل ارزهای رمزنگاری شده است. او در برنامه زنده آینده قابل پیش بینی CNN Business پنجشنبه ، سرمایه گذاران را تشویق کرد تا از نوسانات روزانه بیت کوین گذشته و به آینده روشن بیت کوین نگاه کنند.

نووگراتز در این برنامه به جولیا چاترلی از CNN گفت: "حباب ها و اشتیاق زیاد سرمایه گذاران به عرصه های مختلف در مورد چیزهایی اتفاق می افتد که اساساً طرز فکر ما را تغییر می دهد." "من سیستم های غیر متمرکز مالی را مختل خواهم کرد ، من در این مورد اطمینان دارم."

به گفته CoinDesk ، بیت کوین از ابتدای سال 2021 حدود 45 درصد و در 12 ماه گذشته نزدیک به 300 درصد افزایش یافته است.

نووگراتز خاطرنشان کرد: بیشتر تمرکز بر شوق بیت کوین در مورد فناوری زیربنایی است - اما او فکر می کند فضای رمزنگاری هویت یک سرمایه گذار جدید را فراتر از جستجوی بازگشت نشان می دهد. شرط بندی بر روی بیت کوین به این معنا است که به تغییر اساسی در نحوه کار پول امروزه اعتقاد داشته باشید.

بیت کوین روز پنجشنبه کمی کمتر از 43000 دلار معامله شد. نووگراتز پیش بینی می کند که ارزش آن در ده سال بیش از نیم میلیون در هر سکه باشد.

اما در حالی که بیت کوین بزرگترین و محبوب ترین سکه است ، هزاران سکه دیگر با ارزش بازار بسیار کوچکتر و احتمالاً قدرت باقی می مانند.

نووگراتز افزود: "من شرط می بندم 75 درصد از ارزهای رمزنگاری شده در دهه آینده موفق نمی شوند".

نظارت شدید و افت قیمت در راه است؟

اگرچه فضای ارزهای دیجیتال مملو از سرمایه گذاران مشتاق و فرصت های زیادی برای به کار انداختن پول است ، اما یک ابر تیره همچنان بر آن سایه افکنده است: مقررات.

هنوز مشخص نیست که کدام نهاد نظارتی قصد نظارت بر بازار رمزنگاری را دارد - تا حدی به این دلیل که مشخص نیست این ارز رمزنگاری شده یک اوراق بهادار است یا یک ارز.

نووگراتز گفت ، برخی مقررات مفید خواهد بود ، اما او اهمیت آزادی در نوآوری را بسیار مهم تر ارزیابی کرد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها