ثبت‌نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از طریق سایت بانک رفاه کارگران

به منظور ترویج فرهنگ کارآفرینی و معرفی الگوهای موفق کارآفرینی، چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، علاقه‌مندان (افراد و شرکت‌های کارآفرین) به شرکت در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت‌نام، به سایت بانک رفاه کارگران مراجعه کنند.
بر اساس این گزارش، ثبت‌نام کارآفرینان در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از اول تیر ماه سال جاری آغاز شده و تا 10 مرداد ماه ادامه دارد.
تفاوت مهم این دوره از جشنواره با سایر دوره‌ها، بخش گردشگری و صنایع دستی است که به‌عنوان یکی از بخش‌های تخصصی جشنواره در کنار بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه و از همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این دوره استفاده شده است. 
در برنامه های امسال، مشکلات و چالش‌های کارآفرینان از ابعاد مختلف، شیوه‌های آموزش کارآفرینی، ضرورت وجود مشاوره‌های مختلف مربوط به این حوزه، چالش‌های موجود در نهادهای رسمی و غیررسمی، مراکز علمی و پژوهشی، دستگاه‌های دولتی اجرایی و تصمیم‌سازی و ... مورد توجه قرار خواهد گرفت. 
گفتنی است، این جشنواره با هدف شناسایی و انتخاب افرادی که تلاش های آن ها توانسته است یا می تواند تحول قابل توجهی بر صنعت پیرامون آن ها ایجاد کند، برگزار می شود.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها