به مناسبت روز صنعت و معدن در گل‌گهر برگزار شد؛

افتتاح نمایشگاه گروهی عکاسی معدن

مراسم افتتاح نمایشگاه گروهی عکاسان سیرجان به همراه آیین اختتامیه رویداد عکاسی معدن، صبح امروز به مناسبت روز صنعت و معدن با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، مدیر حراست و مدیر رفاه و امور اجتماعی شرکت گل‌گهر در محل مجتمع این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، تور یکروزه عکاسی از معدن با حضور ۵۰ نفر از عکاسان سیرجان از منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر در هفته معدن برگزار شد که از بین عکس های ارسالی از این تور، ۲۵ اثر از ۲۰ نفر از این عکاسان توسط هیات داوران انتخاب و از صاحبان این آثار تجلیل شد.

همچنین به مناسبت فرارسیدن دهم تیرماه روز صنعت و معدن، نمایشگاه گروهی عکاسان سیرجان شامل آثار انتخاب شده در رویداد عکس معدن، در محل ساختمان اداری مجتمع گل گهر افتتاح شد که تا یک هفته ادامه خواهد داشت.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم این رویداد هنری ضمن تقدیر از اقدامات فرهنگی و هنری شرکت گل‌گهر گفت: شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر را یارِ شایسته ای در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان سیرجان می دانیم؛ چرا که همواره حامی هنرمندان و ارتقای هنر در سیرجان بوده اند.

محمد علی حافظی افزود: عقد تفاهم نامه همکاری فرهنگی و اجتماعی مشترک بین شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیرجان در امسال اتفاق بزرگی بود که امیدواریم مصوبات خوبی در شورای فرهنگ عمومی در راستای این کمک بزرگ گل‌گهر اتفاق افتد.

در پایان این رویداد هنری، بیانیه پایانی هیات داوران قرائت شد و با اهدای لوح و هدیه از عکاسانی که آثارشان توسط هیات داوران انتخاب شده بود، تجلیل شد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها