شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) پیشتاز در عمل به مسوولیت‌های اجتماعی در استان مرکزی

شرکت آلومینیوم ایران با تکیه بر اهمیت ایفای نقش مسوولیت اجتماعی خود، همواره طی سنوات اخیر، اقدام به پرداخت کمک‌های نقدی جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد و حمایت از خانواده این زندانیان نموده است.

به گزارش می‌متالز به نقل از روابط عمومی و صنعتی ایرالکو، شرکت آلومینیوم ایران به عنوان اولین تولید کننده شمش آلومینیوم در ایران و خاورمیانه که همواره در سال‌های گذشته در لیست تحریم‌های ظالمانه آمریکا قرار داشته، توانست با تکیه بر غیرت و تهعد کارگران غیور و مدیریت تمامی ارکان شرکت بر مشکلات فائق آمده و در سال ۱۴۰۰ که مزین به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدائی‌ها است، رکورد تولید پنجاه ساله خود را شکسته و به رقم بیش از ۱۸۵ هزار تن شمش آلومینیوم در سال برساند. ایرالکو از بدو تاسیس تاکنون همواره در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی در عرصه‌های مختلف از جمله توسعه صنعت آلومینیوم کشور، ایجاد فضای سبز، حفاظت از محیط زیست، توسعه ورزش قهرمانی و همگانی و حضور پر قدرت تیم فوتبال ایرالکو در لیگ برتر ایران و حضور سایر تیم‌های ورزشی در لیگ های ورزشی و کارگری، کمک به سمن‌ها و موسسات خیریه، کمک به اقشار آسیب دیده در بلایای طبیعی، همکاری با حوزه سلامت و کادر درمان در جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و... عملکرد درخشانی داشته است.

در همین زمینه شرکت آلومینیوم ایران با تکیه بر اهمیت ایفای نقش مسوولیت اجتماعی خود، همواره طی سنوات اخیر، اقدام به پرداخت کمک‌های نقدی جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد و حمایت از خانواده این زندانیان نموده است.

همچنین در سال ۱۳۹۹ ایرالکو طی ۲ مرحله تعداد یک هزار بسته معیشتی را در میان خانواده‌های نیازمند و اقشار آسیب دیده توزیع کرده است که این مهم در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها