دیدار کارمندان شعب بانک دی در سراسر کشور با خانواده های شهدا و ایثارگران

هم‌زمان با سوم خرداد، سالروز آزاد‌سازی خرمشهر، « روز مقاومت، ایثار و پیروزی » کارمندان بانک دی در سراسر کشور با خانواده‌های شهدا و ایثارگران دیدار کردند.

به گزارش‌ روابط‌عمومی بانک دی، همکاران بانک دی در شعب اهواز، ایثار مشهد، خرم آباد، سنندج، قزوین، کاشان، کرمانشاه، گرگان، گنبد کاووس، ونک، گیشا و طالقانی تهران با هدف تکریم و قدردانی از ایثار و فداکاری‌های شهدا با خانواده های آن دلاورمردان دیدار کردند و سالروز آزادسازی خرمشهر و یاد و خاطره رشادت‌های شهدا را گرامی داشتند.

بر اساس این گزارش، در این دیدارها که با حضور روسای شعب و در برخی با همراهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان انجام شد به خدمت رسانی هر چه مطلوب‌تر به خانواده معظم شهداء و جامعه بزرگ ایثارگری تأکید شد.

روسای شعب بانک دی در جریان این دیدارهای صمیمانه، یکی از مهم‌ترین رسالت‌های بانک دی را خدمتگزاری به خانواده معزز شهداء و ایثارگران برشمردند و یادآور شدند، بانک دی با هدف تکریم و ایجاد رفاه هر چه بیشتر برای خانواده معزز شهدا و ایثارگران، تلاش کرده است دامنه ارائه خدمات به این عزیزان را گسترش دهد و ابراز امیدواری کردند با توجه به اقدامات موثری که  صورت گرفته است، بانک دی به یکی از سرآمدترین ها در نظام بانکی کشور تبدیل شود.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها