استقبال گسترده از مرحله دوم فروش دیگنیتی

خودرو دیگنیتی با حضور در بازار، علاقمندان بیشتری جذب کرده است

دومین مرحله فروش دیگنیتی به گونه ای به اتمام رسید که هزاران نفر برای ثبت نام اینترنتی اقدام کردند و افراد بسیاری موفق به ثبت نام و عده ای نیز به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله بعدی فروش این محصول گروه بهمن شدند.

مرحله دوم فروش دیگنیتی بهمن، روز دوشنبه 27 اردیبهشت ساعت 10 صبح آغاز شد که با استقبال بی نظیر مشتریان گروه بهمن همراه بود. هدف گروه بهمن به عنوان یک خودروساز عرضه نامحدود محصولات با کیفیت از طریق نمایندگی های مجاز می باشد اما طبق قانون می بایست به صورت آنلاین نسبت به فروش اقدام نماید که با توجه به مشکلات اینترنت، پرداخت آنلاین، تعداد زیاد متقاضیان و...، در برخی مواقع سبب نارضایتی افراد جا مانده از ثبت نام می شود.

گفتنی است بیش از  هزاران نفر در طرح پیش فروش دیگنیتی شرکت کردند و این استقبال که جای تقدیر و تشکر دارد این شرایط را برای گروه بهمن ایجاب می کند که تمام تلاش خود را برای عرضه و توسعه محصولات جدید و با کیفیت داشته باشد و در راستای جلب رضایت مشتری ، خودروهای تولیدی را در موعد مقرر تحویل دهد.

فرآیند ثبت نام دیگنیتی مطابق با قانون به صورت اینترنتی، در یک زمان خاص و پیرو آن اطلاع‌رسانی های مناسبی انجام شد تا همه متقاضیان در جریان زمان ثبت نام قرار گیرندکه هزاران نفر برای ثبت نام اینترنتی اقدام کردند. طبیعی است در این روند، هر کسی که زودتر برای ثبت نام اقدام کند، موفق خواهد شد. این در حالی بود که برخی محدودیت‌های اعلام شده نظیر: هر کد ملی یک خودرو، شرط داشتن گواهینامه، همچنان فعال بوده و ثبت‌نام کنندگان در این طرح نیز باید از شرایط مذکور برخوردار باشند.

در دومین طرح فروش دیگنیتی 39 درصد از تهران، 13 درصد از فارس، 9درصد از اصفهان، 6 درصد از خراسان رضوی و 33 درصد از سایر استان ها موفق به ثبت نام شدند .

استقبال بالا برای خرید خودروی دیگنیتی گویای آن است که مردم به محصول جدید گروه بهمن همچون سایر محصولات این مجموعه اعتماد کردند و به این اطمینان رسیدند که دیگنیتی مطابق با سلایق و علایق آنها طراحی شده است.  همچنین گروه بهمن در نظر دارد که با سرعت خودروهای ثبت نامی تحویل مردم شود تا این امر کمک کند که التهابات بازار کمتر شود و مردم با آرامش بتوانند خودروهای مدنظر خود را خریداری کنند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها