ارزش روز سهام عدالت چهارشنبه 28 آبان

ارزش روز سهام عدالت چهارشنبه 28 آبان اعلام شد.

بورس پس از رسیدن به کف ۱.۲ میلیون واحدی، روند صعودی تدریجی و آرامی را در پیش گرفته و طی ۶ روز متوالی روند مثبتی داشته است. بورس اوراق بهادار تهران که این هفته روند رو به رشد را در پیش گرفته، امروز هم رو به افزایش بود، به گونه‌ای که شاخص کل در پایان معاملات امروز با افزایش ۴۸ هزار و ۴۵۵ واحد به رقم یک میلیون و ۳۴۵ هزار و ۴۰۲ واحد رسید. امروز همچنین شاخص کل بورس با معیار هموزن با افزایش ۶ هزار و ۶۹۶ واحد به رقم ۳۸۱ هزار و ۳۶۶ واحد رسید.

نمادهای فارس، فولاد، فملی، شستا، کگل، تاپیکو و خودرو از تاثیرگذاران مثبت امروز شاخص بودند.نمادهای خودرو، غزر، امین، سیتا، آبادا، کاما و ثبهساز از پرتراکنش های امروز بازار سرمایه بودند. ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۸ آبان ۹۹/ارزش سهام عدالت امروز چقدر افزایش یافت؟

 

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

به جز «وتجارت» و «حپترو» که متوقفند و نمادهای «بنیرو» و «لکما» منفی بودند و دیگر نمادها در بازه مثبت معاملات خود را به پایان رساندند.

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران چهارشنبه ۲۸ آبان ارزش سبد دارندگان سهام عدالت با افزایش  ۴۰۸ هزار و ۷۷۲ تومانی معادل ۴ درصد نسبت به روز قبل مواجه شد و به ۱۰ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۷۷۲ تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۲۴۵ هزار و ۲۶۳ تومان رسیده است. ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۸ آبان ۹۹/ارزش سهام عدالت امروز چقدر افزایش یافت؟

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها