فوری/ پیش فروش ایران خودرو آغاز شد + جزئیات کامل

گروه صنعتی ایران‌خودرو در پاسخ به خواست مشتریان برای خرید محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک، برنامه پیش فروش این خودرو را از امروز (پنجشنبه) به مدت سه روز آغاز کرد.

فوری/ پیش فروش ایران خودرو آغاز شد + جزئیات کامل

گروه صنعتی ایران‌خودرو در پاسخ به خواست مشتریان برای خرید محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک، برنامه پیش فروش این خودرو را از امروز (پنجشنبه) به مدت سه روز آغاز کرد. مشتریان نهایی حداکثر 3 روز پس از پایان مهلت ثبت‌نام از طریق قرعه‌کشی تعیین و اعلام خواهند شد.منتخبان این طرح تا پنج روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به پرداخت وجه علی‌الحساب خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو اقدام کنند.

 


بیشتر بخوانید : 

تتلو | واکنش جنجالی تتلو به جنجال اخیر سارا و نیکا + تصاویر

ریحانه پارسا | ماجرای خودکشی ریحانه پارسا در خواب + فیلم جنجالی

رقص جنجالی رامبد جوان با آهنگ تتلو طوفان به پا کرد + فیلم دیده نشده

تیپ نامتعارف مهناز افشار در خارج از کشور غوغا به پا کرد + عکس و بیوگرافی

گلشیفته فراهانی | جشن تولد گلشیفته فراهانی در آمریکا + تصاویر


 

موعد تحویل خودرو، اردیبهشت و خرداد سال آینده تعیین شده و خودرو براساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد تحویلبه منظور دسترسی مشتریان واقعی به خودرو، همه محدودیت‌های فروش‌های قبل در این طرح نیز اعمال می‌شود که از آن جمله، گذشت ۴۸ ماه از زمان ثبت‌نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی، لزوم ارائه گواهینامه رانندگی، شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی قابل اشاره است. سند مالکیت خودروهای تحویلی به مدت یک سال در رهن ایران‌خودرو خواهد بود.

 

منبع : رکنا

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها